ABC Českého HospodářstvíSlužbyMetrologie a revize
×

Metrologie a revize - Firmy (Jihomoravský)

ROMARA spol. s r.o.

Provádíme montáže a dodávky elektrického vytápění i osvětlení.

Ing. Bc. Radek Klon

Nabízíme projekty tepelné a zdravotní techniky, plynovodů, vodovodů i kanalizací. Provádíme revize plynových zařízení, školení či posouzení budov.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BOZPO SERVIS

Provádíme školení osob z bezpečnosti práce a požární ochrany, obsluh motorových pil a křovinořezů, obráběcích strojů na dřevo a kovy, práce ve výškách, nastřelovačů, vazačů břemen, řidičů referentů, osob manipulujících s jedy, hořlavými kapalinami...

HPM ELEKTRO s.r.o.

Zabýváme se prodejem měřících přístrojů a příslušenství, poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis, u zařízení provádíme pravidelnou údržbu, kalibrace, případně potřebné opravy. Disponujeme také širokým výběrem odborné literatury a příruček potřebných pro správné používání zařízení. Využít můžete také služeb v oblasti kvalifikace, školení nebo příprav na zkoušky.

PETR SKOUPÝ

Revize plynových a tlakových zařízení

Blansko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ELEKTRO ŽÁK

Provádím montáže a revize elektrických zařízení.

LAB-MET s.r.o.

Prodej a servis laboratorní techniky-sušárny, sterilizátory, laboratorní váhy, termostaty komorové chlazené i nechlazené, laboratorní pece, centrifugy, teploměry, dataloggery, pipety. Akreditovaná kalibrační laboratoř, validace, teplotní homogenity.

Brno - Soběšice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o.

Elektroenergetická inženýrská kancelář provádějící revize, výstavbu a opravy energetické sítě typu VN a NN včetně výroby rozvaděčů.Výstavba a provozování lokálních distribučních soustav.

Sokolnice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...