ABC Českého HospodářstvíSlužbyPersonální služby
×

Personální služby - Firmy (Jihomoravský)

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

NETIA, s.r.o.

NETIA® s.r.o. je konzultační firma, dodavatel SW a služeb s orientací na projektové řízení,řízení rizik,inter. auditů,konzultace a řešení GDPR/DPO.

FONTES H spol. s. r. o.

Personální agentura poskytující servis v poradenství pro firmy i uchazeče. Pracovní nabídky, výběrová řízení, firemní vzdělávání.

EP servis, spol. s r.o.

Účetnictví - poradenství - mzdy.

MITA THOR INTERNATIONAL spol. s r.o.

Společnost MITA THOR INTERNATIONAL poradensko – konzultační firma

A PROFES s.r.o.

Jsme odborníky na personalistiku a vybíráme, prověřujeme a doporučujeme svým klientům pracovníky na míru. Provádíme dále dopravně psychologické testy.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

A.I.P. Consulting International s.r.o.

Nabízíme školení a semináře manažerských, komunikačních, prezentačních či prodejních dovedností. Poskytujeme analýzu pozorování na konkrétních pracovi

KOSTOLANSKA s.r.o.

Vedení účetnictví a daňové evidence, poskytování poradenství. Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové e

GRAPA Brno, s.r.o.

Provozujeme jazykovou školu. Pořádáme intenzivní, firemní, odpolední docházkové i individuální kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, franc.

ITjobs, s.r.o.

Personální agentura zaměřená na výběr odborníků a personální poradenství v oblasti IT a telekomunikací.

ALBION - jazyková a vzdělávací agentura, spol. s r.o.

V oblasti jazykového vzdělávání působíme aktivně od roku 1992. Vynikáme především v oblasti systémové spolupráce s podnikovou sférou a státními institucemi, kterým zabezpečujeme komplexní jazykovou přípravu.

SLUTO s.r.o.

Vedení účetnictví, daňová evidence, v našich kancelářích i u klienta, vzdáleným přístupem i hostování účetního SW POHODA, služby v oblastech daně, mzdy, audit, daňové poradenství, Office house. Kanceláře máme ve městech Praha, Brno a Bratislava.

Brno - Trnitá,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ENTERPRISE CONSULTING, s. r. o.

Jsme tady pro všechny podnikatele a živnostníky, kteří chtějí mít své účetnictví v naprostém pořádku a dosahovat přitom nejvýhodnější daňové optimalizace. Kromě toho máme dlouholeté zkušenosti v personální a mzdové oblasti. Díky ENTERPRISE CONSULTING budete moci podnikat a spát s čistou hlavou.

Bratčice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Top People s.r.o.

Top People je personálně-poradenská společnost,
která se zaměřuje na vyhledávání TOP odborníků z celé řady oborů.

Pracujeme pro firmy, které chtějí mít náskok před konkurencí,
a proto požadují pouze ty nejlepší mozky v branži.