ABC Českého HospodářstvíSlužbyPohostinství
×

Pohostinství - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

HOTEL SLAVIA, spol. s r.o.

Hotel Slavia je hotel s více jak stoletou tradicí. V současné době hotel nabízí 81 komfortních pokojů a 3 apartmá, vybavené koupelnou nebo sprchou, WC, barevným televizorem, satelitem, minibarem, připojením k internetu technologií Wi-Fi.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

COLA TRANSPORT

Restaurce, ubytování a rekreační středisko a provozování specialní nákladní dopravy.

Brno - Holásky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.

ELKAT, a.s.

Nabídka služeb stavební firmy, provádíme zednické, zemní a sádkrokartonářské práce, elektroinstalace a instalace vody, odpadu a topení, autodopravu. Z

Maximus Resort, a.s.

Hotel Maximus Resort nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Máme kompletně vybavené školící místnosti pro 35 a 50 osob. Zajišťujeme oslavy a firemní akce. Více informací naleznete na naších stránkách.

Brno - Kníničky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Focus Hotel s.r.o. - CITY APART HOTEL BRNO

Hotel s GARÁŽÍ nabízí 40 moderních a komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nebo hotelových apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a plně zařízenou kuchyňkou až pro 4 osoby.

Brno - Komárov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GARNI HOTEL KOZÍ HORKA

Náš hotel KOZÍ HORKA nabízí kvalitní ubytování v jedno a dvou lůžkových pokojích a apartmánech. K dispozici je společenská místnost s krbem a bazén. V našem hotelu pořádáme svatby, zajišťujeme návrhy svatebních menu i výzdobu. Více info na www.

B & Coffee s.r.o.

Baby kavárna Hvědička v Brně-Líšni je prostorná, bezbariérová, nekuřácká kavárna s velkým hracím koutkem.

Skupiner s.r.o.

Jistsnami.cz je unikátní projekt nabízející netradiční formu networkingu a teambuildingu skrze organizované večeře. Díky jistsnami.cz můžete v neformálním prostředí získat přístup k profesionálům z Vašeho oboru anebo také navázat nové obchodní vztahy

HOTEL MYSLIVNA BRNO

• Ubytování v pohodlných pokojích
• Kongresový sál
• Salonky pro nejrůznější firemní jednání i firemní akce
• Bezdrátové připojení k internetu