ABC Českého HospodářstvíSlužbyPronájem a půjčovny
×

Pronájem a půjčovny - Firmy (Jihomoravský)

MIVIS-CZ s.r.o.

Zabýváme se komplexní veletržní a výstavní činností, zajišťujeme návrhy a realizace interiérů i exteriérů výstavních prostor. Zabezpečujeme pronájem výstavného vybavení, výčepního zařízení, multimediálního zařízení, TV, ozvučení, DVD, kopírek neb faxů. Poskytujeme expoziční poradenství.

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

SEBAK spol. s r.o.

Provádíme čištění a revize kanalizace, jímek, tukových lapolů, revizních šachet, dešťových vpustí. Děláme bezvýkopové a výkopové opravy a rekonstrukce

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LAMEX 01 spol. s r.o.

Prodáváme elektrické ruční nářadí a příslušenství. Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem brusiva. Vyrábíme lamelové kotouče. Pronajímáme ruční nářadí. Dále nabízíme zahradní techniku, pracovní obuv, světelnou techniku a úložné systémy.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DOTEC a.s.

Společnost DOTEC, a.s. se zabývá poskytováním služeb v oblasti pronájmu kanceláří, skladů, volných ploch, parkovacích míst a souvisejícího servisu nájemcům v nemovitosti umístěné na adrese Traťová 1, 619 00 Brno.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

Lenka Blaštíková

Nabídka cateringových služb pro firemní i soukromé akce.

Brno - Štýřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ATD EXPO , spol. s r.o.

Zajištění cateringu na stánku po celou dobu akce, vč. eventuelní tisk. konference,expozice, včetně skladování atypů atd.

Brno - Komín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Michal Vavřich

Pronajímáme montážní plošiny MP-16 na podvozku avia. Zabýváme se výlepem billboardů a montáží reklamních konstrukcí a plachet. Práce ve výškách, práce se stavebními mechanizmy a dokončovací práce. Vše poskytujeme na území celé ČR i v zahraničí.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Miroslav Chmela

Půjčovna a pronájem nářadí, stavební mechanizace, strojů, zahradní techniky a příslušenství firem Hilti, Weber,Remko,Endress,Stihl,Cat. Diamantové (jádrové vrtání a řezání stavebních konstrukcí), nákladní autodoprava, zemní práce strojem CAT 432.

Brno - Slatina,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí.

Od r. 1992 zajišťujeme:
- autodopravu s HR
- pronájem autojeřábu
- jeřábnické práce

Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli:
- pojištění osob, majetku, firem od ČPP
- správu počítačových sítí

Od r. 2011 se věnujeme:
- měření termokamerou

Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Brno - Černovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

STAZEPO a.s.

Čištění zdiva a betonu pískováním. Půjčování lešení.

Drásov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...