ABC Českého HospodářstvíSlužbyReality
×

Reality - Firmy (Jihomoravský)

MT-Factoring, družstvo

Privatizace, výkup, prodej a pronájem bytů a domů. Privatizace bytových domů v Brně a Praze. Poradenství zdarma při zakládání bytových družstev a společenství vlastníků. Poradenství zdarma při odkupu bytu do osobního vlastnictví.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RENA plus s.r.o.

Nabízíme realitní činnost a finanční poradenství. Reality Brno. Zprostředkování hypoték a úvěrů za zvýhodněných sazeb, občanské, firemní a průmyslové pojíštění s bezkonkurenčními sazbami na povinné ručení u aut.

Ing. Ivan Borek

ALOHA Team - Váš poradce a průvodce světem realit. Je tvořena profesionály z realitní branže a vznikla jako komplexní řešení rychlého, spolehlivého a pružného pokrytí potřeb klientů realitním servisem v České Republice, Slovensku a v zahraničí.

OPENREALITY & partners, s.r.o.

Jsme česká realitní kancelář, která Vám nabízí pohodlný a bezpečný způsob prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme hypoteční financování prodávaných nemovitostí. Vyřešíme za Vás exekuci, zástavu i jiné.

ExitDev s.r.o.

Nové moderní byty v Popůvkách u Brna umístěné v bytových domech s maximálně šesti bytovými jednotkami. Užitné plochy od 48 do 118 metrů čtverečních s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a možností volby jednopodlažní i mezonetové varianty.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HARPER COMPANY a.s.

HARPER COMPANY, a.s. je ekonomicky silná a renomovaná společnost nabízející nejlepší nabídku na českém trhu realit. Stěžejní podnikatelskou činností společnosti je obor realit, finančních služeb a zdravotnictví.

QUINTESSA s.r.o.

Internetový server bez-rk.cz nabízí prodej a pronájem nemovitostí bez účasti RK!

Marie Müllerová

Realitní kancelář působí na okrese Vyškov. Nabízíme zpostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Vyškov - Předměstí,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Katalog obchodu a služeb s.r.o.

Katalog obchodu a služeb se zabývá reklamní a obchodní činností, inzercí na internetovém portálu a v tištěném katalogu, zpracováním grafického návrhu, výrobou webových prezentací.

Brno - Komárov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Miroslav Trávníček

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realit, stavebnictví, financování nemovitostí, a školící činnost.

Schmidt Reality s.r.o.

Projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, hrubé stavby, zděné domy, dřevostavby, pozemky a další služby k zajištění řešení nového bydlení.

Brno - Trnitá,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Kamil Jelínek

Realitní rádce pro Brno a okolí, pro bezpečný prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti. Zprostředkovat průkaz energetické náročnosti pro Vaši nemovitost. Nabízí rozsáhlé zkušenosti nabité praxí a podložené neustálým studiem, atd...

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

INVESTINŽENÝRING a.s.

Firma INVESTINŽENÝRING a.s. je soukromou společností působící ve stavebnictví. Naše prováděné činnosti: inženýrská, projektová, dodavatelská, poradenská a realitní. Společnost je na trhu více než 18 let a je držitelem Certifikátu ČSN EN ISO 9001.

Ing. Dana Rošická

ADesign - navrhování interiérů pro soukromé bydlení, vzorových bytů, rodinných domů a rezidencí, ale i různých veřejných či komerčních prostor.

Brno - Obřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CELTRON GROUP s.r.o.

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...