ABC Českého HospodářstvíSlužbyÚdržba komunikací a zeleně
×

Údržba komunikací a zeleně - Firmy (Vysočina)

STROM-SPECI, s.r.o.

Poskytujeme služby projektování, realizace a údržby zahrad a parků. Dalšími službami jsou posudky stromů a arboristika, projektování zahrad jako celku, realizace a obnova zahrad a parků, servis stávající a následně vysazené zeleně, zahradní jezírka, kámen do zahrady, úprava veřejné zeleně, obchod se sadovnickým materiálem. Kompletní služby v oblasti zahrad jsou naší doménou. Těšíme se na Vás.

Dobroutov,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Milena Brátková

Nabízím zahradnické a floristické služby. Návrhy a realizace ozelenění a vhodných nádob do interiérů, zahrad, komerčních prostor. Květinové vazby a dekorace ke všem příležitostem. Poradenství, odborná péče o rostliny a údržba zahrad (vč.řezu).

Nové Dvory,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Čech

Návrhy a realizace Vaší zahrady, okrasného nebo koupacího jezírka na klíč.

Horní Cerekev,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Jan Šiška

Realizace a údržby zahrad, zakládání a péče o trávník, návrhy zahrad, poradenství, realizace vodních staveb, prodej a pěstování okrasných rostlin.

Řečice,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Tomáš Edr

Jsem firmou specializující se na kácení a ošetřování stromů horolezeckou technikou. Pečujeme o běžně rostoucí stromy i o stromy chráněné. Máme bohaté zkušenosti s odborným prořezáváním ovocných stromů, arboristikou se zabýváme již více než 10 let. Proti způsobeným škodám jsme pojištěni. V případě zájmu Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Kontaktujte nás.

Batelov,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Jaroslav Kubát

Reklama, pořadatelská činnost, údržba zeleně, foto a video, služby IT

Havlíčkův Brod,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Martin Cambálek

Provádíme sečení travnatých ploch, mulčování, stříhání i tvarování živých plotů a úklid i likvidace spadaného listí a ovoce.

Telč - Štěpnice,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...