ABC Českého HospodářstvíSlužbyÚklid a čištění
×

Úklid a čištění - Firmy

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

Kralovice,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Pareco, s.r.o.

Naše firma se specializuje na úklid administrativních, bytových a rodinných domů včetně jejich příslušenství. Také nabízíme kompletní služby ve výstavbě včetně inženýrské činnosti.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Hostivice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

KOPACHEM s.r.o.

Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci profesionální úklidové a čisticí chemie produktové značky Mr. PEPA. V našem sortimentu naleznete univerzální úklidové a čisticí prostředky, prací prášky a aviváže, přípravky na podlahy, přípravky na mytí nádobí, přípravky na okna a zrcadla, čisticí prostředky do koupelny, přípravky k odmašťování, WC čističe a kachny, čisticí prostředky na rez apod.

Brozany nad Ohří,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

MTS Bolvan s.r.o.

Specializujeme se na pokládku zámkové dlažby na zakázku, výkopové práce, přípravu inženýrských sítí, stavební práce, bourací práce a demolice, úklidové práce a postavební úklid, údržbu zeleně, čištění chodníků a silnic a veškeré zednické práce. Naše služby poskytujeme v co nejvyšší kvalitě a za přijatelné ceny. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, vyjdeme Vám vstříc. Kontaktujte nás.

Dolní Beřkovice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

David Mlčoch

Jmenuji se David Mlčoch a specializuji se na veškeré služby spojené s kominickými pracemi. Zajistím pravidelné preventivní prohlídky a čištění komínů, frézování komínů, vložkování komínů, kontroly komínovou kamerou, dále pak revize spalinových cest apod. Zabývám se rovněž stavbami komínů na klíč. A to zdaleka není vše! Velice rád Vám pomohu ve věci vyřízení dotačních programů pro kotle.

Ostrava - Zábřeh,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

K+D Praha, s.r.o.

Poskytujeme profesionální úklidové práce. Zajišťujeme úklid podlahových ploch, pokládání vosku, postavební úklid, úklid kanceláří, úklid bytových domů, úklid škol, úklid obchodních center apod. Nabízíme údržbu zelených ploch. Jde hlavně o sekání travních porostů, sekání křovin či rizikové kácení stromů. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště s ostrahou.

Praha 9 - Hloubětín,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Luboš Štorkán

Naše rodinná firma působí v oblasti výškových prací již od roku 1991. Při výškových pracích používáme vlastní montážní plošiny, pomocí kterých zajišťujeme opravy fasád, střech a komínů, čištění okapů, elektromontáže, servis veřejného osvětlení a místního rozhlasu, kácení stromů a další. Za celou dobu našeho působení jsme zrealizovali řadu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků.

Žitenice,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

RLK-STAV s.r.o.

Naše firma se specializuje na veškeré činnosti v rámci provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností, poskytujeme služby na míru, abyste byli maximálně spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit pro komplexní informace o naší stavební činnosti a společně se domluvíme na Vaší zakázce. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Praha 6 - Dejvice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

Kolín,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

SEWO spol. s r. o.

Specializujeme se na prodej, půjčování a záruční i pozáruční servis vysokotlakých čisticích a mycích strojů (mycí stroje, stroje na zametání, vysavače). Rovněž nabízíme jejich příslušenství, čisticí prostředky a stříkací techniku pro malíře. Provozujeme pneuservis a samoobslužný mycí box na ruční mytí aut. Více informací najdete na našich stránkách.

Hostivice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Beneš

Zajišťujeme veškeré kamenické práce, se zaměřením převážně na stavební kameničinu. Realizujeme dlažby, obklady, opěrné zdi, ploty, můstky, ale také prvky zahradní architektury - vše z kamene. Provádíme frézování protiskluzových drážek. Mezi naše služby patří rovněž restaurování památek nebo repasování a opravy schodů, včetně mytí a čištění.

Praha 4 - Chodov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Hostivice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Plzeň 3 - Jižní Předměstí,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

A - HERODES - Petr HERODES

Nabízíme kompletní služby v oblasti plynu, kanalizací, topení, vody a dalších oborů. Naše havarijní služba je Vám k dispozici nonstop. Působíme v Praze a celém Středočeském kraji. Mezi hlavní obory činností patří voda, topení, plyn, kanalizace, klimatizace, ekologické vytápění, chemické zatěsňování. Pro veškeré informace nás kontaktujte. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...