ABC Českého HospodářstvíSlužbyÚklid a čištění
×

Úklid a čištění - Firmy

Pareco, s.r.o.

Společnost se zaměřuje na provádění stavebních a montážních prací, včetně technologických částí v oboru pozemního stavitelství.

Zajišťuje demoliční práce i odvoz a likvidaci odpadu.

V rámci portfolia služeb nabízí komplexní facility servis, včetně úklidových služeb a správy a údržby nemovitostí.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

David Mlčoch

Jmenuji se David Mlčoch a specializuji se na veškeré služby spojené s kominickými pracemi. Zajistím pravidelné preventivní prohlídky a čištění komínů, frézování komínů, vložkování komínů, kontroly komínovou kamerou, dále pak revize spalinových cest apod. Zabývám se rovněž stavbami komínů na klíč. A to zdaleka není vše! Velice rád Vám pomohu ve věci vyřízení dotačních programů pro kotle.

Ostrava - Zábřeh,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Luboš Štorkán

Naše rodinná firma působí v oblasti výškových prací již od roku 1991. Při výškových pracích používáme vlastní montážní plošiny, pomocí kterých zajišťujeme opravy fasád, střech a komínů, čištění okapů, elektromontáže, servis veřejného osvětlení a místního rozhlasu, kácení stromů a další. Za celou dobu našeho působení jsme zrealizovali řadu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků.

Žitenice,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

RLK-STAV s.r.o.

Naše firma se specializuje na veškeré činnosti v rámci provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností, poskytujeme služby na míru, abyste byli maximálně spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit pro komplexní informace o naší stavební činnosti a společně se domluvíme na Vaší zakázce. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Praha 6 - Dejvice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

SEWO spol. s r. o.

Specializujeme se na prodej, půjčování a záruční i pozáruční servis vysokotlakých čisticích a mycích strojů (mycí stroje, stroje na zametání, vysavače). Rovněž nabízíme jejich příslušenství, čisticí prostředky a stříkací techniku pro malíře. Provozujeme pneuservis a samoobslužný mycí box na ruční mytí aut. Více informací najdete na našich stránkách.

Hostivice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

JSB spol., s.r.o.

Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby pro ochranu vás i vašeho majetku a poskytujeme kvalitní úklidové služby. Pro výkon těchto činností zaměstnáváme pouze kvalifikovaný personál, který je důkladně a systematicky školený ve svém oboru. Ve společnosti JSB vám nabízíme prvotřídní služby, které jsou zárukou profesionality a kvality. Tímto garantujeme svým klientům spokojenost na nejvyšší úrovni.

Topoľčianky,  Kraj: Nitriansky
Stát: sk Slovenská republika Více...

Jiří Beneš

Zajišťujeme veškeré kamenické práce, se zaměřením převážně na stavební kameničinu. Realizujeme dlažby, obklady, opěrné zdi, ploty, můstky, ale také prvky zahradní architektury - vše z kamene. Provádíme frézování protiskluzových drážek. Mezi naše služby patří rovněž restaurování památek nebo repasování a opravy schodů, včetně mytí a čištění.

Praha 4 - Chodov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové, šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla atd. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Hostivice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Steam Wash Technology, s.r.o.

Věnujeme se parnímu mytí a čištění aut, dodávek a motorek pro firmy i soukromníky. Umyjeme vám karoserii, do hloubky vyčistíme a vydezinfikujeme interiér – to vše suchou parou, tedy bez chemie. Rovněž provádíme parní čištění motoru, oživení pneumatik a plastových prvků v autě a odstraňování polepů. Objednejte se k nám, parní technologie je rychlá, spolehlivá, levná a ekologická. Těšíme se na vás!

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Plzeň 3 - Jižní Předměstí,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

SAXANA úklidová spol. Louny s.r.o.

Naše úklidová firma nabízí pravidelný i jednorázový úklid pro firmy i domácnosti, mytí oken a výloh (i ve výškách), čištění koberců a čalounění, údržbu hrobů a služby prádelny (praní, sušení, žehlení, mandlování). Operujeme v regionech Ústí n/Labem, Liberec, Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Litvínov, Lovosice a Slaný. Orientační ceník a další informace najdete na našem webu.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Sušice,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Jan Bázler

Nabízíme instalatérství, čištění kanalizace a odpadů, topenářské a zámečnické služby. Zemní práce s minibagrem. Poskytujeme NON-STOP pohotovostní služby. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a realizujeme služby na míru jeho požadavkům. Garantujeme kvalitu a rychlost odvedené práce. Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mělník,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

NILAS s.r.o.

NILAS s.r.o. je pracovní agentura, která působí na českém trhu.
Společnost byla založena v roce 2007. Naší hlavní činností je poskytování služeb formou personálního leasingu na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí na agenturní zaměstnávání.
Naše vztahy s kandidáty a klienty jsou založeny na zodpovědném přístupu, otevřenosti, serióznosti, důvěře a profesionalitě.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...