ABC Českého HospodářstvíSlužbyÚklid a čištění
×

Úklid a čištění - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

SEBAK spol. s r.o.

Provádíme čištění a revize kanalizace, jímek, tukových lapolů, revizních šachet, dešťových vpustí. Děláme bezvýkopové a výkopové opravy a rekonstrukce

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

JIŘÍ PAŘEZ - ZDRAVOTNĚ TECHNICKÉ PRÁCE

Ochranná deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Ochrana budov proti holubům. Provádíme hubení nežádoucí vegetace. Nabízíme vyklízení sklepů, půd a jiných prostor. Ošetřování dřevěných konstrukcí. Likvidujeme všechny druhy plísní včetně dřevomorky.

BRUCO spol. s r.o.

Provádíme čisticí a úklidové práce velkého, středního i malého rozsahu, pro firmy i občany. Zejména pravidelný i nárazový úklid kanceláří, obchodních, administrativních i výrobních prostor dodavatelským způsobem a služby s touto činností spojen

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LUXUS PLUS s.r.o.

Nabízíme úklid domácností, kanceláří i komerčních prostor. Provádíme výškové mytí oken a předkolaudační i venkovní úklid.

CT AUSTRIA NICRO s.r.o.

Čištění elektrických zařízení

TORA servis, s.r.o.

Provádíme úklidové práce na nejvyšší úrovni za cenově přijatelných podmínek k plné spokojenosti zadavatele.

H-Building s.r.o.

Společnost provádí kompletní stavební činnost. Nabízí zajištění stavby od samého začátku, od projektové dokumentace, provedení samotné stavby až po úplné dokončení a uvedení do užívání. Ať už se jedná o drobnou stavební úpravu nebo velkou výstavbu.

Luboš Macháček

Zajišťujeme služby kvalitního úklidového servisu pro domácnosti, firmy a zdravotnická zařízení. Specializujeme se na pravidelný úklid i ve večerních hodinách, takže nerušíme běh firem. Nabízíme kvalitní služby strojního čištění koberců a čalounění, mytí sociálního zařízení, podlah a oken. Věnujeme se i detailnímu čištění výpočetní techniky. Dodáváme hygienický a sanitární servis.

BEDENIKA s.r.o.

Úklidové služby poskytujeme od roku 1996 - zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidy domácností, firem, administrativních, průmyslových a dalších prostor. Provozujeme žehlírnu (dobrá možnost parkování). Jsme držiteli certifikátu ISO.

LARS Chemie, spol. s r.o.

Naše firma nabízí v průmyslových oblastech služby, při kterých provádí čištění, konzervaci, odmašťování, povrchovou ochranu a další na energetických a technologických zařízeních, velkých technologických celcích a všech druzích stavebních konstrukcí

Maximo úklidy

Mytí oken - Brno.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Kurýrní doprava

Úklidové služby v Brně a okolí. Uklízíme kanceláře, bytové i nebytové prostory.

MULTIPED HM, s.r.o.

Nabídka návrhů a realizace obchodních interiérů i dodavatelských úklidových služeb. Zabýváme se výstavbou obchodních jednotek a vybavení nábytkem.

Brno - Komín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Clarima, s.r.o.

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí i zeleně. Nabízíme úklid zdravotnických a vzdělávacích zařízení, průmyslových podniků, administrativních obj