ABC Českého HospodářstvíSport, hobby, hračky a kultura
×

Sport, hobby, hračky a kultura - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Gravity Sport, s.r.o.

prodej, servis, opravy sportovního oblečení a doplňků

Martin Odvářka

Nabízíme RC modely a příslušenství nejoblíbenějších světových značek jak pro začátečníky, tak i pokročilé modeláře.Vrtulniky, auta, letadla, lode, motorky a náhradní díly za skvělé ceny.

Jan Horňák

Hračky u Dafiho jsou e-shop s více jak 2500 produkty pro Vás.V obchodě najdete spoustu kvalitních hraček za zajímavé ceny. Naleznete zde například panenky, auta, hračky na zahradu, kreativní hračky, odrážedla, hry,stavebnice a mnoho dalších hraček.

Radek Vlašic

Prodej sběratelských figurek a filmových replik.

Eliška Komárková

Nabízíme hračky pro děti: kuchyňky, dětské žehličky a prkna, vysavače, mikrovlnky, nářadí a pracovní stoly, dřevěné didaktické hračky, hodiny. Dále u nás najdete multifunkční židličky, nosítka Hipseat, nepromokavé oblečení, dětské tašky, batohy.

Ing. Zuzana Kejmarová

Prodáváme výtvarné a kreativní potřeby.

Sportovní klub Královo Pole, občanské sdružení

Sportovní areál Vodova je multiúčelové sportovní zařízení ideální ke konání sportovních, společenských nebo kulturních akcí.

AMANDLA PLUS s.r.o.

Cafe - Bar - Hudba - Divadlo - Promítání - Výstavy

Richard Severa

E shop nabízející prodej hraček, modelů aut a motorek.

Petr Trtílek

Profesionální fotograf, fotografování produktů a zboží pro reklamu a katalogy, portrét a glamour, focení v těhotenství, focení dětí a rodinná fotografie.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Radek Kratochvíl

Sauna komfort klub je podnik s pětiletou tradicí v Brně. Sauna komfort klub je vhodný jak pro saunování komerční, uzavřených skupin, pro soukromé saunování nebo saunování rodinné a saunování s dětmi.

Brno - Černá Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CATERING INFINITO s.r.o.

Zajišťujeme catering pro firemní akce, stejně tak obstaráváme cateringové služby také pro soukromé večírky a rodinné párty, nejrůznější prezentace či oslavy, bankety, svatby, plesy, rauty, koktejly, konference, semináře, nadstandardní servis.

CRYSTALPOOL, s.r.o.

Provádíme čištění bazénů, odzimování bazénů, celoroční údržbu a zazimování bazénů. Zajišťujeme veškeré servisní práce bazénů a technologií, celkové re

Nejlepší hračky s.r.o.

Prodej hraček.

Brno - Stránice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ZONE4YOU s.r.o.

Prémiový fitness a wellness klub v Brně se systémem klubového členství. Squash a masáže je možné využívat bez registrace do klubu.

Brno - Černá Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...