ABC Českého HospodářstvíSport, hobby, hračky a kultura
×

Sport, hobby, hračky a kultura - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Chemoplast BEC s.r.o.

Výroba technických plastových výlisků injekčním vstřikováním,montáž, výroba forem, výroba plastových hraček a kancelářských doplňků.

Brno - Maloměřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EUROPEAN STUNTS s.r.o.

Specializujeme na oblast elitní herecko-scénické akce a kaskadérství. Vytváříme akční program na míru(zahájení prezentací,konferencí, promotion akce, akční road-show, team-building, večírky, apod.). Vnášíme nový akční směr nejen do event-marketingu!

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

G-Art

Živá hudbu pro různé příležitosti: hudební doprovod k obřadům, hudba k poslechu i k tanci. Naši hudebníci interpretují hudební žánry od klasické hudby přes jazz až po evergreen pro svatby, rodinné a společenské oslavy, firemní eventy, hudbu smuteční.

Bc. Pavel Tenora - reklamní a dekorační velké modely letadel

Výrábíme a obchodujeme s létajícími hračkami, hotovými a sestavenými od výrobce. Například makety letadel na gumu 1:20 poháněné gumovým svazkem.

Akva-Exo

Internetový a kamenný obchod specializovaný na chovatelské potřeby pro psy, kočky, papoušky a hlodavce, akvariska, teraristika a zahradní jezírka.

Bc. Blanka Roháčková

Umělecká agentura, dětské akce. Zdravotní cvičení kojenců a dospělých. Vzdělávání zdravotníků.

Aston-hračky.cz - hračky pro radost

Jsme internetový obchod nabízející široký sortiment hraček, her a školních potřeb pro kluky i holky. V naší nabídce nechybí ani hračky velkých značek – LEGO, Mattel atd. Jistě zaujmeme každého, kdo rád dělá radost menším i větším dětem.

Miroslav Dosedla

Filatelie Midofila se zabývá prodejem známek z celého světa a filatelistických potřeb firmy Schaubek. V sortimentu
najdete celou Evropu, Kanadu, Karibik, Ameriku, Austrálii, Asii, Oceanii apod., a to včetně nejnovějších novinek na trhu.

AIrshots.cz

Letecké video a fotografie - moderní ekonomická metoda dálkově řízeného nosiče. Rychlé dodání snímků, letová výška do 200m, tichý a bezpečný provoz vhodný i do zastavěných oblastí. Také vytváříme virtuální prohlídky, weby, grafické práce.

thajskelampiony.cz

Firmy thajskelampiony.cz se sídlem v Brně se zabývá dovozem thajských létajících lampionů štěstí. Soustředíme se hlavně na velkoobchod a prodej firmám pro jejich firemní akce a svatebním a reklamní agenturám pro akce jejich klientů.

DAIWA-CORMORAN

Výroba rybářských potřeb značek Daiwa a Cormoran.

Jakub Žárský

Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Navštivte naši školu potápění Secret of the sea Diving Center Brno.

MENUG s.r.o.

Hračky pro holky, kluky a hračky pro nejmenší. Nabídka kreativních, výtvarných, vodních hraček. Společenské hry, stavebnice, puzzle, elektro hračky.

Brno - Stránice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LIVEBOX, a.s.

poskytovatel profesionálních video řešení a streamingu