ABC Českého HospodářstvíSport, hobby, hračky a kulturaPotřeby pro hobby
×

Potřeby pro hobby - Firmy (Středočeský)

Ing. Hana Hrabalová

E-Shop s přízemi na pletení ALIZE a pomůckami pro pletení a háčkování.

Pečky,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Šperlínek, výrobní družstvo

Povrchové úpravy kovů, Kovovýroba, Povrchové úpravy, Kování na nábytek

Čáslav,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

FAM s.r.o.

Výroba historických stanů, týpí, tábornických plachet a příslušenství. Nabízíme malování stanů, dále liningy, ozany, typiové tyče, kolíky, jehlice...

Mšeno,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

AAA Barvy s.r.o.

Prodáváme barvy Colorlak, Dulux, Oikos, Bondex, Jub, Tollens. Mícháme barvy na počkání. Nabízíme omítky, barvy na dřevo, kov, lazury, emaily. Stěrka Devoskyt, benátský štuk, antické malby, dekor. lišty, polystyren, barvy na podlahy a fasádní barvy.

Horoměřice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Davona s.r.o.

Velkoobchodní prodej výtvarných potřeb a papírenského zboží. Dovážíme Cernit, Darwi, Efco, Premo, nástroje Sculpey, Makins, Sizzix, Docraft. Navštivte naší prodejnu, kde probíhají také kurzy a prezentace pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky.

Králův Dvůr u Berouna,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Zážitkové poukazy – Vojtěch Vondra

Daruj zážitek, daruj radost. Chcete koupit zážitek jako dárek? Připravili jsme dárkové balíčky pro každou příležitost rozdělené podle typů. Nabízíme Adrenalinové zážitky jako tandemový seskok padákem nebo jízdu tankem.
Vše pro Váš .

Hřebeč,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

David Tůma

Nabídka historických předmětů a zboží, které vyrábím většinou pod širým nebem, za použití ručního nářadí a především s láskou k řemeslu. Produkuji převážně repliky raně středověkých výrobků, ale vyrábím i předměty na jiná období naší historie.

Světice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Bc. Alan Havel

Nanotechnologie pracují pro Vás a za Vás.

Žilina,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

Buštěhrad,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Adéla Radimecká

Má nabídka uměleckých barev je široká. Najdete zde olejové barvy té nejvyšší kvality, což jsou olejové barvy Rembrandt holandského výrobce.

Bykoš,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Jan Pop

Činnost firmy je zaměřena na automodelářství a letecké modelářství. Vyrábíme a stavíme modely na zakázku. Pracujeme s dřevem i s kovem. Naší specializací je výroba jednotlivých částí a funkčních komponentů k truck-trialovým RC modelům dle požadavků modelářů.
Dále se zabýváme kovoobráběním. Provádíme soustružení, frézování, děrování, vrtání a další kovoobráběcí práce, vč. výroby atypických dílů.

Obříství,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Virteco s.r.o.

Provozujeme internetový prodej originálních hraček a didaktických pomůcek pro děti. V naší nabídce naleznete nejrůznější skládačky, svítící kostky, konstrukční stavebnice, 3D puzzle, mikroskopy pro malé vědce, dřevěné stavebnice, autodráhy, kreativní sady, hračky na dálkové ovládání, fleecové deky s motivy postaviček a mnoho dalšího. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Praha 10 - Strašnice,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Michael Šob

Zajišťujeme služby autodopravy do 3,t. Disponujeme vozem Iveco.
Druhou naší činností je pronájem zábavní techniky pro pro restaurace, bowlingy, firemní akce apod. Můžeme Vám nabídnout pronájem stolního fotbalu, air hokeje, boxeru, autosimulátoru, střílecího automatu s pistolemi, jukeboxu a jiné zábavní techniky. Bližší podmínky pronájmu Vám sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Kontaktujte nás.

Všestudy,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...