ABC Českého HospodářstvíSport, hobby, hračky a kulturaPotřeby pro hobby
×

Potřeby pro hobby - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Nabízíme skládací figurky, skládací obrázky, sezonní dekorace do bytu, ozdobné medaile a stužky pro děti, vatové polotovary, dekorační materiály pro kreativní tvoření, skládací přáníčka, dekorace na stojánku, velikonoční i vánoční dekorace do bytu, dekorace na drátku a mnoho dalšího.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Brno - Lesná,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Miroslav Dosedla

Filatelie Midofila se zabývá prodejem známek z celého světa a filatelistických potřeb firmy Schaubek. V sortimentu
najdete celou Evropu, Kanadu, Karibik, Ameriku, Austrálii, Asii, Oceanii apod., a to včetně nejnovějších novinek na trhu.

Martin Odvářka

Nabízíme RC modely a příslušenství nejoblíbenějších světových značek jak pro začátečníky, tak i pokročilé modeláře.Vrtulniky, auta, letadla, lode, motorky a náhradní díly za skvělé ceny.

Radek Vlašic

Prodej sběratelských figurek a filmových replik.

Ing. Zuzana Kejmarová

Prodáváme výtvarné a kreativní potřeby.

Kateřina Lazarová

Kurzy malování.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Huzlík

Nabízíme veškeré pomůcko pro tvoření, tvoření s dětmi, razítka, barvy, vše pro textilní tvoření, pletací a háčkovací příze.

Brno - Bystrc,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SMÍTKO s.r.o.

Náhradní plnění od firmy zajišťující kompletní úklidové služby - úklid firem, kanceláří, komerčních prostorů, domů, mytí oken, čištění koberců, předkolaudační úklidy, úklidy po malování. Komplexní bezpečností služby.

Eva Danielowitzová

Rámování a paspartování

Brno - Veveří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...