ABC Českého HospodářstvíSport, hobby, hračky a kulturaSportovní zařízení a areály
×

Sportovní zařízení a areály - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

PLAVUR s.r.o.

Nabízíme bazény, filtrace, světla, solární a těžké fólie, vířivé masážní vany, rekonstrukce, zastřešení, montáž, servis a úpravu bazénové vody.

Ing. Jaroslav Boháč

Kompletní dodávka a servis ozonizace k úpravě, čištění a dezinfekci vody pitné i užitkové. Likvidace parazitů ve výrobnách, pěstírnách a chovech.

LUXPLAN, s.r.o.

Dodavatel moderního osvětlení interiéru a exteriéru.

ASPIDA s.r.o.

Nabízíme kompletní reklamní služby.

Jana Šimková

Studio Jana Šimková Veveří 486/57, 602 00, Brno Vám nabízí od roku 2009 příjemnou, téměř rodinnou atmosféru.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

8D o.s. - Hřiště prolézačky houpadla skluzavky Brno

8D o.s. se zabývá výrobou a prodejem originálních prolézaček, herních prvků, dětských hřišť a prvků městského a zahradního mobiliáře.Realizujeme projekty na míru dle konkrétních potřeb zákazníka. Výrobky 8D jsou certifikovány dle EN 1176.

Vladimír Matěja - GRANA

Vyrábíme dětská hřiště, herní prvky: skluzavka, houpačka, kolotoč, pružinová houpadla, lanové prolézačky. Nabízíme sportovní prvky: basketbal, sportovní branky, hrazdy, venkovní fitness. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, dopadové plochy

Miroslav Kirinovič, OK Tandem

Nabídka tandemových seskoků padákem s profesionálními parašutisty. Možnost pořádání individuálních i firemních akcí. Dárkové poukazy.

Pavel Svačina

Outdoor Wave Agency je sportovní agentura, která zajišťuje teambuildingové a stmelovací akce pro firmy a kolektivy. Při akcích pro naše klienty klademe důraz na pohyb v přírodě, outdoorové sporty a zábavu.
Pořádáme též sportovní tábory pro dospělé.

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Bc. Blanka Roháčková

Umělecká agentura, dětské akce. Zdravotní cvičení kojenců a dospělých. Vzdělávání zdravotníků.

Jakub Žárský

Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Navštivte naši školu potápění Secret of the sea Diving Center Brno.

Sportovní klub Královo Pole, občanské sdružení

Sportovní areál Vodova je multiúčelové sportovní zařízení ideální ke konání sportovních, společenských nebo kulturních akcí.

Radek Kratochvíl

Sauna komfort klub je podnik s pětiletou tradicí v Brně. Sauna komfort klub je vhodný jak pro saunování komerční, uzavřených skupin, pro soukromé saunování nebo saunování rodinné a saunování s dětmi.

Brno - Černá Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...