ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíMěstský mobiliář a značení
×

Městský mobiliář a značení - Firmy (Česká republika)

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR, s.r.o.

Prodej a instalace dopravních značek a zařízení. Provádění dopravních služeb, řezání a frézování asfaltu a oprav a demontáží svodidel.

Hlinice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

DOPAS - TISK, s.r.o.

Naše specializace: výroba a prodej bezpečnostních tabulek. Pro výrobu používáme sítotisk. Vyrábíme nejen bezpečnostní informační tabulky. Provádíme digitální tisk, termotransferový tisk, grafické návrhy, gravírování, řezanou reklamu, samolepky.

Silverton s.r.o.

Výroba a instalace svislého dopravní značení, instalace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, protismykových systémů a veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací.

Praha 10 - Dolní Měcholupy,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

PROST - orientační systémy s.r.o.

Výroba světelných reklam, nápisů, billboardů a pylonů všech velikostí, od náčrtů po konečnou realizaci s montáží. Součástí výroby, kterou se zabýváme, jsou také návrhy, výroba a montáže vnitřních i vnějších orientačních a informačních systémů.

Velichovky,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Roman Suchanec

Provádí veškeré stavební práce, jako jsou dlažby, ploty, zídky, rekontrukce domů, bytů opravy silnic a chodníků, hospodářských budov, zajistí odbornou kalkulaci i stavební dozor.

Ostrava - Dubina,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

GS PLUS s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, dodávku a montáž dopravních značek, informačních systémů a dalších prvků zajišťujících bezpečnost.

Moravany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DESIGN VISION, s.r.o.

Architektonické a designérské studio působící v oblastech produktového a průmyslového designu, architektury i grafiky, zajišťující produkci od návrhu, přes vývoj až po samotnou realizaci.
Design a zakázková výroba vlastních produktů v oblasti nábytku a doplňků do interiéru i exteriéru pod záštitou designéra Ing. Lukáše Chlíbka.

Praha 4 - Nusle,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Roman Horák

Naše společnost Vám zajistí výrobky z kovu. Hlavní činností společnosti je umělecké kovářství. Zajišťujeme výrobu kovových plotů, bran, mříží, zábradlí, ale i kovového nábytku a dalších. Specializujeme se i na bytové doplňky a reklamní poutače. Naše výroba je vždy individuální. Vyrábíme vše dle představy a požadavku našich klientů.

Čáslav,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Rostislav Krótki

Naše firma působí zejména v oblasti dopravního značení. Realizujeme dodávky dopravního značení pro soukromý i státní sektor.

Karviná - Ráj,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

Mělník,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

NILINE - bezpečnostní značení podlah

Nabízíme bezpečnostní, podlahové a dopravní značení či povrchové úpravy podlah. Provádíme značení pomocí akrylátových nebo epoxidových barev či barevných pásek. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího značení pro podlahu ve vašem skladu či výrobní hale a citlivě odstraníme staré značení. Jsme flexibilní a čas realizace přizpůsobíme tak, aby váš provoz neutrpěl. Kontaktujte nás!

Vlašim,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Dopirák

Prodej, pronájem dopravního značení a zařízení.

Ostrava - Poruba,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Lacitta s.r.o.

Výroba a prodej městského mobiliáře. Návrh a realizace interiérových dětských koutků. Venkovní fitness a workout.

Holešov,  Kraj: Zlínský
Stát: cz Česká republika Více...

Vendula Kyščiaková

Vyrábíme městský mobiliář, autobusové čekárny, odpadkové koše i lavičky.

Zábřeh,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

TOP Znak s.r.o.

Zajišťujeme dopravní značení. Instalujeme rovněž retardéry či parkovací zábrany.

Praha 5 - Velká Chuchle,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...