ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíMěstský mobiliář a značení
×

Městský mobiliář a značení - Firmy

PONTTE.CZ - Městský mobiliář

Prodáváme městský mobiliář - úřední desky, informační vitríny, autobusové zastávky, silniční zrcadla, parkové lavičky, odpadkové koše, zábradlí, značkovací vozíky, kuřácké přístřešky, parkovací bloky, ochranné sloupky, patníky.

Doubravice nad Svitavou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Vladimír Matěja - GRANA

Vyrábíme dětská hřiště, herní prvky: skluzavka, houpačka, kolotoč, pružinová houpadla, lanové prolézačky. Nabízíme sportovní prvky: basketbal, sportovní branky, hrazdy, venkovní fitness. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, dopadové plochy

JK Greenery s.r.o.

Provádíme návrhy a realizace okrasných zahrad, jezírek a zahradních staveb. Nabízíme výsadbu a údržbu zeleně.

Olomouc,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

SUNLAMP s.r.o.

výroba z nerez oceli, osvětlení veřejné, zahradní, solární, výroba městského mobiliáře, zahradní filtry, chrliče, lavečky zábradlí, kontejnery na květiny, zakázková výroba, výroba skládacího minikola, osvětlení a městský mobiliář z šedé litiny

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Svářecí a zámečnické práce

Vyrábíme ocelové i nerezové schodiště, zábradlí, ozdobné ploty, vrata s i bez elektrického pohonu a další kovové výrobky. Zajistíme zinkování a lakování v odstínech RAL. Při kombinaci zinku a barvy poskytujeme 7 let záruku na prorezivění a 10%slevu.

Klášterec nad Ohří,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

VIPOLmedia s.r.o.

Vyrábíme reklamní stojany, poutače, vitríny vnitřní i venkovní, hliníkové rámy, reklamní tabule, prezentační stojany, áčka, nástěnky, stojany na letáky, kliprámy, stojany...

Sviadnov,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Urbania,s.r.o.

Výroba a prodej městského a obecního mobiliáře, prodej dopravních značek a dopravních zařízení, zpracování pasportu dopravního značení, návrh a prodej orientačních a informačních systémů.

Moravany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SPL

Výroba městského mobiliáře PROCITY, venkovních a vnitřních informačních vitrín VITINCOM a dopravních zrcadel VIALUX. Kompletní a kvalitní vybavení pro obce.

Praha 4 - Modřany,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

HM - Profi

Výroba bran, zábradlí, plotů a schodů.

Veselí nad Moravou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TORET-Tomáš Rethy

Instalatérské a topenářské práce, rozvody plynu, klimatizace, vzduchotechnika, potrubářské a svářečské práce. Stavební práce. Výroba městského mobiliáře, zámečnické, svářecí práce, umělecké kovářství.

Polepy,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

Luděk Pivoda

Nátěry střech, nástřiky fasád, výškové práce, demoliční práce, průmyslové čištění a vysávání, výmalba interiérů, opravy a čištění fasád, čištění střech, impregnace střech, zednické opravy střech a komínů, ořez stromů, odstranění sněhu ze střech.....

Sušice II,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Robert Hosa

Opravy a udržba komunikaci tryskovou metodou TURBO 5000 COMBI, pokladka asfaltu,válcování, řezání, údržba zeleně, výkopové práce

Sokoleč,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Značky Morava, a.s.

Společnost Značky Morava a.s. vznikla v roce 2000. Její hlavní činností byla výroba a instalace svislého, vodorovného a přechodného dopravního značení. Postupně byla výroba rozšířena o informační systémy a reklamní poutače.

Ing. Marcel Číž

Zabýváme se prodejem a výrobou značících prostředků a techniky. Nabízíme ohraničovací pásky, výstražné pásky, lepicí pásky, dopravní značení, dopravní kužely. Výroba digitálních pevných a skládacích trasoměrů s možností měření délky v terénu.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR, s.r.o.

Prodej a instalace dopravních značek a zařízení. Provádění dopravních služeb, řezání a frézování asfaltu a oprav a demontáží svodidel.

Hlinice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...