ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíObklady a dlažby
×

Obklady a dlažby - Firmy (Jihomoravský)

VACUTEC KERAMIKA s.r.o.

Koupelnové studio VACUTEC KERAMIKA s.r.o. nabízí komplexní řešení pro realizaci koupelen včetně vyhotovení vizualizací a grafických návrhů. Dodáváme koupelnový nábytek, sanitární keramiku, obklady mnoha materiálů, vzorů a barev, dlažbu, podlahy, stavební chemii a lepidla, sprchové kouty a vany, přírodní kámen, baterie, koupelnové doplňky, lícové cihly a mnoho dalšího. Neváhejte nás kontaktovat!

Hodonín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Aleš Křivánek - Velkoformátové obklady

Chcete Vašemu bydlení vdechnout vzhled luxusu? Požadujte velkoformátové obklady a dlažby. Patříme mezi první firmy, které se práci s těmito materiály věnují. Jsme kvalifikovanými odborníky na velkoformátové obklady a dlažby, kteří se zabývají jejich kompletní realizací. Spolupracujeme s ověřenou firmou, která nám keramické desky dodává. Neexistuje pro ně žádné omezení v možnosti využití.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EXAM.CZ a.s.

Rájec - Jestřebí,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RENOSTAV, spol. s r. o.

Rekonstrukce staveb a realizace novostaveb bytových, občanských i průmyslových objektů. Prodej stavebního materiálu.

Hustopeče,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ZIPP BRNO s.r.o.

Pronájem vysokozdvižných plošin,jeřábnické práce–jeřáby a plošiny

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

MERTA Oldřich - MERTASTAV

Realizace pozemních a inženýrských staveb. Stavba a rekonstrukce kanalizací.

Tišnov - Předklášteří,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MAREŠ s.r.o.

Prodej stavebního materiálu, autodoprava.

Kuřim,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

REWIN Brno, s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží plastových oken a dřevěných jednotek. Nabízíme: plastová okna a dveře, dřevěná okna a dveře, systémy zimních zahrad, obklady stěn, vnitřní i vnější parapety, žaluzie, okenní rolády, síťky proti hmyzu a mnoho dalšího.

Petr Husár

Provádíme komplexní zednické a stavební práce. Zajistíme výstavbu nebo rekonstrukce rodinných domů a koupelen, opravy a zateplování fasád, sádrokaronářské práce, pokládku dlažby nebo montáž obkladů. Zaručujeme kvalitně provedené stavební práce.

Ivančice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Přední výrobce okenních a dveřních systémů a stavebních systémů z PVC.

Popůvky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

Jiří Víšek spol. s r.o.

Naše firma provádí POKLÁDKU LITÝCH ASFALTŮ - PRŮMYSLOVÉ PODLAHY. Je to ideální a levné řešení nového povrchu na nevyhovující stávající betonovou nebo jinou podlahu,popraskanou,vydrolenou ap. do skladů a výrobních hal,na chodníky,vnitrokomunikace ap.

Kyjov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...