ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíSchodiště
×

Schodiště - Firmy (Jihomoravský)

ZÁMEČNICTVÍ Knotek, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a svařováním. Vyrábíme mříže, brány, branky, schody, zábradlí, menší kovové konstrukce, svařence a mnoho dalšího. Zajišťujeme výrobu jednoho kusu či celých sérií. Dodáváme vrata, pojezdové brány a pohony od společnosti Hörmann. Poskytujeme také servis solárních elektráren.

Bučovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provozujeme zakázkové truhlářství v Brně. Vyrábíme kuchyně na míru, zakázkové vestavěné skříně, ložnice na zakázku, obývací pokoje, postele na míru, předsíňové stěny, dřevěné schodiště, botníky, dřevěné obklady stěn, dřevěné posuvné dveře, stoly z masivu, kancelářské stoly na míru, nábytek do dětského pokoje, dřevěné zábradlí, vnitřní dřevěné dveře a mnoho dalšího.

PASÍŘSTVÍ B & T s.r.o.

zakázková kovovýroba

Jan Štěpánek

Nábytek a truhlářská výroba.

Jiříkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WELLE J.N.K., s.r.o.

Specializujeme se na renovace dveří a zárubní. Nabízíme výrobu schodišť. Zajišťujeme montáže a komplexní služby včetně zábradlí a dalších doplňků.

NESTA s.r.o.

Soustružení dřeva zábradlí stoly nohy židle-výroba na zakázku, celodřevěné schodiště

Bohdalice - Pavlovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RESPO .s.r.o.

Nabídka montáží garážových a průmyslových vrat a brán, zámečnických prací. Výroba zábradlí, mříží, oplocení, schodišť a lehkých ocelových konstrukcí.

Troubsko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KASALI, s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobu: ocelové rošty a schodnice svařované - SP, lisované - P dle DIN, s tahokovem, nerezové, spirálové schodiště, úchyty. Dále vyrábíme různé typy vozíků a podvozků pod euroboxy a palety, kompostéry a grilovací soupravy

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WORLD TECHNICS , spol. s r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod, prodáváme mosazné a nerezové dveřní a okenní kování, bezpečnostní a tepané kování, madla, zábradlové systémy, garnýže, schodišťové tyče, hliníkové větrací mřížky, hliníkové podlahové profily a gumové rohože.

BERYL, v.o.s.

Naše zaměření je konstrukce a výroba stavebního kování, dveřních a jisticích madel, rozet na FAB a dveřních knoflíků. Nabízíme zakázkovou výrobu.

Bořitov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

WELLE RENOVIERUNGSSYSTEME CS - MARKETING, spol. s. r. o.

Nabídka renovace schodů a schodišť včetně oprav a výměn zábradlí. Prodej systémů bednění pro betonáž schodišť.