ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíSpeciální materiály
×

Speciální materiály - Firmy (Jihomoravský)

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

Mratín,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

PROFIMAT s.r.o.

Betonové průmyslové podlahy, Broušené betonové podlahy SUPERFLOOR a cementové samonivelační podlahy a stěrky PANDOMO, BETONIMAGE. Malty GROUTEX...

Tetčice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Stavební hmoty, omítky, malty, potěry, zateplovací systémy, barvy, lepidla, stěrky, povrchové úpravy, stavební chemie, sanační systémy

PRŮMYSLOVÁ KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem žáruvzdorných materiálů pro hutnictví, slévárenství, sklářství, metalurgii a kamnářství.

Rájec - Jestřebí,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BA - ST s.r.o.

Prodej zdicího materiálu, dlažeb, betonových výrobků, dveří, oken, tepelných izolací a zdravotní keramiky. Nabídka deskových radiátorů, půdovek, obkla

Blansko,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DAKO Brno, spol. s r.o.

Společnost DAKO Brno, spol., s r.o. vznikla v březnu 1996. Z počátku se zaměřila na provádění staveb v rozsahu pozemního stavitelství a výrobu plošných prefabrikátů z nichž se kompletují moduly veřejných toalet.

Prace,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ČTYŘLÍSTEK ZAHRADNICKÉ SLUŽBY, s r.o.

Zahradnické služby a práce, výsadba, rekonstrukce a údržba zeleně. Produkce a prodej okrasných rostlin. Zpracujeme projekty zeleně, poradenství. Provádíme zemní práce nakladačem Locust L 752 a dopravu nákladním automobilem s kontejnerem 6 tun.

GASPE, spol. s r.o.

Nabízíme lití pěnobetonu, lehčeného betonu, montáže plochých střech a tepelnou či zvukovou izolaci. Montujeme samonivelační podlahy.

CE-LINE s.r.o.

Od zahájení své působnosti se zaměřuje na projekční a inženýrsko – dodavatelská činnost.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Mamut - Therm s.r.o.

Naší činností je výroba, prodej a realizační práce pro zateplovací systémy. Nabízíme omítky, penetrace, fasádní nátěry, dále lepicí a armovací tmel, izolace, barvy a doplňkový materiál pro developerské projekty,rekultivace a enviromentální zakázky.

Brno - Maloměřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Roman Látal

Obchodní společnost se zaměřením na výrobu a prodej průmyslového těsnění. Hlavní skupinu zákazníků tvoří průmyslové podniky a velkoodběratelé z oblasti energetického,chemického,petrochemického,papírenského a farmaceutického průmyslu.

Židlochovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

EKO KOMÍNY, s.r.o.

Zabýváme se projekcí, výrobou a distribucí moderních certifikovaných komínových systémů pro realizaci nových staveb i pro rekonstrukce všech typů objektů. Naše komínové systémy umožňují dokonalejší spalování všech typů paliv a tím více šetří přírodu i naše okolí. Dodáváme komínové vložky, spalinové ventilátory, nerezové komíny, komínové klapky, stropní konstrukce, plynové kotle a další.

Dolní Beřkovice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Igor Matura

Prodej stavební chemie PENOSIL - montážní pěny,silikony,akryláty, čističe, pistole na PU pěny.

Dubňany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Libor Neduchal

Firma zabývající se pozemním stavitelstvím, jako jsou RD na klíč, rekonstrukce, fasády, zámkové dlažby, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, dále malířské práce, nákup a prodej stavebního materiálu apod.

Vracov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...