ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíSpeciální stavby
×

Speciální stavby - Firmy (Jihomoravský)

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Prefa Brno a.s.

Prefa Brno a.s. dodává výrobky z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytuje služby souvisejících s těmito dodávkami pro stavebnictví.

Brno - Židenice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CM - MIPOS spol. s r. o.

Sanace betonových konstrukcí.Zemní práce,betonáže,sanace betonových konstrukcí,výroba zámečnických konstrukcí,výstavba průmyslových objektů.

Aksamit s.r.o.

Nabízíme komplexní i dílčí dodávky stavebních prací v rozsahu malé organizace. Nezávazné bezplatné poradenství. Dle požadavků zákazníka vypracujeme projektovou dokumentaci. Rekonstrukce bytových jader a koupelen. Stavíme rodinné domy na klíč.

VIT+ s.r.o.

Naší specializací jsou sanace vlhkosti zdiva - podřezávání zdiva cihelného i smíšeného, zarážení nerezových plechů, injektáže, sanační omítky, hydroizolace a izolační práce. Provádíme také návrhy různých variant sanace vlhkosti zdiva s oceněním.

POZEMNÍ STAVBY ZNOJMO s.r.o.

Nabídka vypracování projektových dokumentací a další projektantské práce při výstavbě.

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

H. A. TECHNIK spol. s r.o.

Nabízíme hliníková okna, dveře, garážová vrata, zimní zahrady a stínící techniku. Dodáváme posuvné, vchodové nebo skládací dveře a okna z hliníkových

H + M s. r. o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří a zimních zahrad.

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...