ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíStřechy a střešní krytiny
×

Střechy a střešní krytiny - Firmy (Jihomoravský)

Maestral expand s.r.o.

Kvalitní zastřešení bazénů.

Znojmo,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Elsner

Firma Střechy-Elmont se postará o komplexní klempířské, tesařské, pokrývačské i stavební práce, které dají Vaši střechu zase do pořádku.

Brno - Vinohrady,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Gorčík

Již od roku 2001 se zabýváme dodávkou a montáží kompletních nových střech i rekonstrukcemi stávajících, provádíme všechny typy tesařských prací.

Mikulov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jaroslav Alexa

Střechy A.Š. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a sádrokartonové práce v oblasti Letovice, Boskovice, Blansko, Brno.

Letovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BAUING - CZ, s.r.o.

Specializujeme se na prodej tvrdého i měkkého palivového a krbového dřeva a dřevěných briket. Věnujeme se rovněž výrobě střech, dřevěných střešních krovů a drobných dřevostaveb (altány, pergoly, zahradní domky aj.). Spokojeni budete nejen s kvalitou, ale také s cenami, které poskytujeme. Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Lednice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HT Steel, a.s.

Jsme spolehlivým dodavatelem průmyslových staveb. Stavíme montované haly, ocelové konstrukce, realizujeme opláštění budov, střechy a střešní pláště, výplně otvorů a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb jsou projekční práce. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě - garantujeme kvalitně odvedenou práci a dodržení domluvených termínů. Kontaktujte nás.

Brno - Žebětín,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Radim Chvátal

Jsme firma zabývající se montážemi střech na klíč včetně montáže a dodávky střešních oken a opravy střešních krytin. Poskytneme vám odborné poradenství a technické informace týkající se široké střešní problematiky. V této oblasti úspěšně působíme již více než dvě desítky let. Zašlete nám svůj požadavek nebo jen kontakt na vás, my se vám obratem ozveme a budeme se vám rádi věnovat.

Hustopeče,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DA power, s.r.o.

Společnost DA power, s.r.o. se zabývá výstavbou i rekonstrukcí rodinných domů, bytových a občanských staveb. Dále dodáváme bazény a zahradní jezírka.

Brno - Štýřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

JUKRON spol. s r.o.

Opravná soustava střech, opravné soustavy rovných střech, pokrývačské a obkládačské práce, dláždění

RUBEST spol. s r.o.

Zajišťujeme výškové práce a zateplování fasád budov včetně půdních vestaveb. Stavíme a rekonstruujeme interiéry či střechy.

MÜPO, spol. s r.o

Provádíme realizace i rekonstrukce všech typů střech- sedlové, ploché, aj. Zajišťujeme prodej střešních materiálů, doplňků a příslušenství.

Brno - Řečkovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

RYMEŠ FRANTIŠEK

Klempířství
Pokrývačské práce