ABC Českého HospodářstvíStavebnictvíTruhlářství a tesařství
×

Truhlářství a tesařství - Firmy (Královéhradecký)

Pavel Vlasák

Výroba zahradních domků, chatek, dřevostaveb, pergol, zahradních altánů, přístřešků, kadibudek. Chovatelských staveb jako jsou psí boudy, voliéry, králikárny, stáje apod. Výroba stavebního řeziva, krovů, vazníků na míru.

Skuhrov nad Bělou,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Vladimír Ježek

Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Kompletní dodávky střech a dřevostaveb, pokládka unikátního systému šablon z nerezu pro šikmé střechy, rizikové kácení a prořez stromů.

Česká Skalice,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Zakázkové truhlářství Jelínek

Zabýváme se převážně truhlářskou zakázkovou výrobou od velkých celků po drobné nábytkové solitiéry. Vyrábíme kuchyně, ložnice, kanceláře, restaurace, stoly, schody, komerční i bytové interiéry.

Emanuel Hejcman

Nabízíme kvalitní, kompletní stavební práce od stavebního projektu až po konečné kolaudace za slušnou cenu. Další nabídka: rekonstrukce, klempířské a tesařské práce, sádrokartóny, obklady a dlažba, fasády včetně zateplení, zámková dlažba, atd.

Staré Smrkovice,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Lukáš Bartošek

Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce na novostavbách. Dále opravy starých střech, pergol, montáže střešních oken.

Kopidlno,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Petr Zaplatílek

Prodej veškerého bytového a kancelářského nábytku jako jsou např. vestavné skříně, stoly, židle, sedací soupravy, dětské pokoje, předsíňové sestavy, obývákové stěny,kuchyně, kancelářské stoly, regály a židle.

Jičín - Valdické Předměstí,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

MILOŠ REJZEK, TRUHLÁŘSTVÍ VE DVOŘE

Nabízíme komplexní truhlářskou výrobu na zakázku. Zabýváme se stavební truhlařinou, vyrobíme vám i nábytek, schodiště, kuchyně, obývací stěny, dětské pokoje, okna a dveře. Výroba a montáž oken a dveří do historických budov, na chalupy, i atypických.

Provodov - Šonov,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Karel Tichý

Truhlářské práce, výroba veškerého nábytku, výroba kuchyní a jejich vybavení spotřebiči, výroba specifického kusového nábytku, zakázková výroba ze segmentů či \"na míru\", vybavení kanceláří, poradenství, návrhy a montáže. Jsme plátci DPH.

Roman Plášil

Nabízíme renovace dveří, výrobu a montáž obložek kovových zárubní, truhlářské práce, napínané stropní a stěnové textilie do interiérů.

Chomutice,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

REST.TU, s.r.o.

Provádíme kompletní realizace a rekonstrukce střech. Nabízíme zednické, tesařské, klempířské, stavební, truhlářské práce. Realizujeme obklady štítů, podhledů, fasád, pergol. Zateplujeme budovy. Zabýváme se montáži hromosvodných soustav včetně revizí.

Jiří Šitina

Víkendové práce v oboru tesař, pokrývač, klempíř a zedník. Kompletní opravy střech.

Jaroměř,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Průša

Zatěsňování dřevěných oken a dveří silikonovým těsněním - vysoká úspora energie, renovace interiérů, montáže, truhlářské práce.

Starý Bydžov,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Jan Louda

Naše tesařství, pokrývačství má 25-ti letou tradici na trhu práce se zaměřením na tesařství a řemesla související. Klademe maximální důraz na preciznost a přesnost provedené práce, kde jsme navázali na staletí přetrvávající tesařskou tradici.

Kosičky,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Václav Heřman

Provádí kladení a renovace litých teracových podlah, schodů a fasád či renovaci kamene.

Velký Vřešťov,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Marek Maćkowiak

Pokrývačství, tesařství.

Bartošovice,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...