ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadí
×

Stroje a nářadí - Firmy (Polsko)

Text je přeložený automatickým překladačem.

P.H.U. ROLPIMA

Firma se zabývá dovozem a prodejem strojů a zemědělských vozidel. Nabízíme širokou paletu různých vozidel, která dělá každý zákazník najde vhodný pro jejich požadavky. Také provádění příkazů na účet klienta. V naší nabídce máme také pneumatiky a díly a příslušenství k motorovým vozidlům a strojů.

Świątniki,  Kraj: Wielkopolskie
Stát: pl Polsko Více...

FIRMA "ELEMIX" Ryszard Gąsiorowski

Firma Elemix se zabývá elektroinstalacemi. Svým zákazníkům nabízíme montáž, servis a prodej systémů, centrálních vysavačů, klimatizací, separátorů a automatických naběraček. Také v naší nabídce máme generátory. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Zaručujeme spokojenost se spoluprací a nabízíme individuální přístup.

Płock,  Kraj: Mazowieckie
Stát: pl Polsko Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.

F.P.U. KAZMET - Kazimierz Kwaśniewski

Hlavním předmětem činnosti je výroba skladovacích regálů se vztahuje stejně jako pokrývá stěny skladů a výrobních hal. Jsme zábradlí na přechodech pro chodce a nainstalovat provádí sám štíty a bariér. Jsme servis průmyslové elektrické instalace, opravy a připojení strojů, měření, přejímacích protokolů. My pneumatická propojení strojů.

Żyrardów,  Kraj: Mazowieckie
Stát: pl Polsko Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.

AS-TECHNIK S.C. Andrzej Wolanin, Stanisław Gierczuk

Prodáváme a provádění ocelových konstrukcí, elektrických skříní, chlazení a průmyslových strojů. Vyznačují se spolehlivostí, a především profesionální poradenství. Celá řada je určena pro jednotlivé zákazníky a pro velké společnosti nebo rafinérií. Nabídka je přizpůsoben nejvyšším požadavkům. Chceme a byli jste spokojeni s našimi službami.

Lubin,  Kraj: Dolnośląskie
Stát: pl Polsko Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.

KROTOS Maciej Jeżewicz

Vyrábíme ventily pro vodu a plyn. Jsou vyrobeny ze speciálních materiálů odolných vůči poškození. Specializovaný personál vykonávat svou práci na čas s úplnou přesností, a nasazení. Chceme, aby každý z našeho dodavatele byl spokojený s zakoupeného zboží, které mají stabilní produkci. To má pověst mezi zákazníky.

Krosno,  Kraj: Wielkopolskie
Stát: pl Polsko Více...

AGRO-TECHROL Tomasz Kościelski

Prodáváme sušičky, sila, čisticí prostředky a řídící skříně automatizačních systémů. Dále nabízíme rozšíření a modernizace stávajících konstrukcí. Specializujeme se také na služby záručního i pozáručního servisu. Nabídka je přizpůsobena individuálním potřebám potenciálního zákazníka. Zveme Vás ke spolupráci, a také na návštěvu!

Kostomłoty,  Kraj: Dolnośląskie
Stát: pl Polsko Více...