ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíBalící, vazací, plnící a páskovací technika
×

Balící, vazací, plnící a páskovací technika - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu dopravníků a zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné aj. dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídicí klapky, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, přesunovače a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

ASKOM a.s.

Zařízení pro výrobu obalovaných živičných směsí. Řídící systémy. Komponenty.

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

LINO s.r.o.

Dodáváme kovové a dřevěné židle, stoly, podnože, podstavce, stojany, barové židle, barovky. Prodáváme sklápěcí stolové nohy, desky, kovový zahradní nábytek, lanové závěsy, zábradlí, hliníkové, litinové

TART s.r.o.

Výroba a prodej obalů a obalových materiálů. Fixační průtažné fólie,PE a PO fólie a bublinkové fólie,vázací,balicí a lepicí pásky,pěnový PE,výplňové a fixační systémy,antikorozní systémy Cortec (VCI), balicí stroje,stavební fólie Sunflex,Nolco-Flex.

TT SERVIS BRNO s.r.o.

Vývoj a dodávky jednoúčelových strojů a speciálních balicích a manipulačních zařízení, dávkovací balicí a kartónovací stroje, prodej mikrokrystalických vápenců, výkup železného a neželezného šrotu.

HOFA spol. s r.o.

Od svého vzniku v prosinci r. 1991 se zabýváme prodejem výrobků sloužících k aplikaci visaček, samolepících etiket a označování zboží cenou. V prvních letech naší činnosti jsme prodávali hlavně cenově výhodné neznačkové výrobky asijských výrobců

ZACHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod s nabídkou hutního i spojovacího materiálu, kolen, ohybů, potrubí, oblouků a plochých, hřebenových i spirálových těsnění.

Midol s.r.o.

Dodáváme ložiska a průmyslové komponenty. Prodáváme ložiska valivá, kluzná, lineární, kruhové a profilové tyče, ložisková tělesa, kloubová oka a hlavice, kuličkové šrouby, pojistné kroužky, kuličky,kloubové hřídele, toleranční pouzdra, svěrná pouzdra

Brno - Zábrdovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Matis s.r.o.

Matis nabízí komponenty lineární techniky pro pohony a stavbu strojů. Lineární vedení, kuličková pouzdra, vodící tyče, svěrná pouzdra, rolny, klouby, spojky, řetězy, řemenice, řemeny, šnekové převodovky MOTIVE, zdvižné převodovky UNIMEC.

Brno - Tuřany,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ELDING, s.r.o.

Vyrábíme plastové označovací kabelové štítky, identifikační kartičky, gumové vazače, upínače a svazkovače. Provádíme elektromontážní práce a revize.

Appec Group, a.s.

Vertikální balicí stroje a kombinační váhy, dávkovací systémy, balicí stroje pro skupinové balení, dopravníkové systémy, kartonovací stroje.

APPEC ASTRO s.r.o.

Jsme předními výrobci vertikálních balicích strojů a jediní výrobci kombinačních vah v České republice.

INTERNATIONAL MAIL SERVICE, s.r.o.

Nabízíme direct marketing a direct mailing. Zajišťujeme přímé oslovení stávajících i potencionálních zákazníků. Realizujeme obálkování.