ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíKompresory a chladící technika
×

Kompresory a chladící technika - Firmy (Jihomoravský)

KOMPRESORY Kartous

Prodáváme pístové a šroubové kompresory ORLÍK. Dále nabízíme sušičky vzduchu, filtry, submikrofiltry, odváděče kondenzátu, separátory oleje, tlakové nádoby, pneumatické nářadí. Zajistíme záruční i pozáruční servis kompresorů. Opravy kompresorů JSK.

Česká,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. František Jašek

Dodávky a montáž chladicích zařízení, klimatizací a tepelných čerpadel. Dodáváme a montujeme klimatizační zařízení pro domov i průmysl. Provádíme návr

MIVALT, s.r.o.

Dovoz, prodej a servis kalových čerpadel, kompresorů, dmychadel, ventilů, biofiltrů. Distribuce strojírenských komponent použitelných v oblasti čištění odpadních vod.

ALMIG KOMPRESORY s.r.o.

Dodávka, servis a montáž kompresorů ALMiG. V našem sortimentu naleznete: vzduchové kompresory, šroubové kompresory, pístové kompresory, vysokotlaké kompresory, bezmazné kompresory, sušičky vzduchu, filtraci vzduchu, odvaděče a separátory kondenzátu.

Břeclav,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BM KLIMA, s.r.o.

Služby v oblasti návrhu, prodeje, nasazování a údržby klimatizačních systémů.

AB Klimatizace, s.r.o.

Nabídka širokého sortimentu klimatizací,Tepelných čerpadel. Projekt a dodávky na klíč.

MRAZIVEC s.r.o.

Prodej, dodávky, servis a montáž chladíren, mrazíren, klimatizací LG, chladicích a mrazicích boxů z PUR panelů. Kontrola a plnění autoklimatizací.

Boskovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Faraheit servis, spol. s r.o.

Zajistíme klimatizace - dodávka, montáž, servis značek Toshiba, Daikin, Panasonic, Midea, chladící a mrazící technika, autoklimatizace.

Jan Blaha

CHLAZENÍ A KLIMATIZACE

ACARE, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky chladících, klimatizačních a vzduchotechnických zařízení pro použití v občanské i průmyslové výstavbě a pro technologické celky. N

Radek Prajka

Prodej a servis klimatizací, chladicí techniky, čerpadel.

Břeclav - Ladná,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

FINN - LEY VAKUUM s. r. o.

Zajišťujeme dodávky vakuových komponentů, olejů a tuků, náhradních dílů pro technologická zařízení, filtrů pro vakuová čerpadla.

H + H TECHNIKA, spol. s r.o.

Projektujeme, dodáváme a montujeme chladicí a mrazicí boxy, nábytek a technologie pro použití v potravinářství (masokombináty, mlékárny, sklady, pivovary, skladovací zázemí stravování), v chemickém průmyslu a pro klimatizace objektů i se servisem.

Rousínov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...