ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíKompresory a chladící technika
×

Kompresory a chladící technika - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu dopravníků a zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné aj. dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídicí klapky, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, přesunovače a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

BETAFINIŠ s.r.o.

kompresory příslušenství stříkací systémy průmyslové laky

BRNOFROST s.r.o.

Poskytujeme služby v oboru čpavkového chlazení. Zabýváme se dodávkou, montáží a revizí zařízení. Nabízíme kompresory,kondenzátory a chladicí věže.

REGA BRNO, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej zařízení pro gastronomické provozy, chladírny a prodejny. Nabízíme projekční činnost, dodávku zboží, montáž a servis.

CPT SERVIS s.r.o.

Sortiment zařízení zahrnuje technologii výroby a úpravy stlačeného vzduchu, širokou škálu pneumatického nářadí a příslušenství s aplikací v průmyslové a řemeslnické výrobě.

IDEAL-Trade Service, spol. s r.o.

Dodáváme zařízení pro lakovny a povrchové úpravy (práškové i mokré lakování, vypalovací, sušicí pece, dopravníky pro lakovny, čistírny vod). Nabízíme chemikálie pro povrchové úpravy a předúpravy, odmaštění, eloxování. Kompresory prodej a servis.

KP KLIMA s.r.o.

Zajišťujeme návrhy, dodávky, montáže a servis tepelných čerpadel. Dodáváme klimatizace pro obchodní a kancelářská centra.

H+K MORAVA s.r.o.

Dodávky, montáž a servis chladící techniky a klimatizačních zařízení.

BLASER SWISSLUBE CZ, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a velkoobchodní prodej chladicích a mazacích emulzí pro strojírenství.

CIMA spol.s r.o.

Chladicí a gastronomická zařízení, vybavení obchodů

CHIS, s.r.o.

Vyrábíme polohovací křesla a stolky, vyšetřovací lůžka, lymfodrenážní lehátka, chladicí desky pro krátkodobé skladování čerstvé krve, lisy na krevní vaky, infůzní stojany, křesla pro pedikúru. Zakázková výroba pomůcek pro zdravotnictví

CSK-IMK s.r.o.

Dodávky, montáže a servis techniky stlačeného vzduchu, pneu nářadí, manipulátorů a filtrů.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

VeeM Trading s.r.o.

Dodáváme vakuové přísavky od 1-1000mm, pneumatické nůžky a kleště, komponenty pro roboty a automatizaci, ochranu stavebních materiálů proti vlhkosti.