ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíNářadí
×

Nářadí - Firmy (Jihomoravský)

D.A.T. s.r.o.

Velkoobchodní prodej nářadí a nástrojů.

RAGOS, spol. s r.o.

Velkoobchod a maloobchod - krejčovské a řemeslnické nůžky KAI, textilní galanterie PRYM. Prodáváme šicí a vyšívací stroje, overlocky a coverlocky Brother, Husqvarna, Pfaff, Lada. Zajišťujeme servis i náhradní díly, pomůcky a látky pro patchwork.

V. I. P. s. r. o.

Pásové pily na kov Bianco,
Pásové pily na kov BTM,
Pily SOFINA,
Pily OMG,
Vertikální pily OPUS,
Kapaliny a maziva.

Kámen Brno, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, servis a půjčovnu kompresorů a elektrocentrál ATLAS COPCO, pneumatického nářadí PERMON a ATLAS COPCO včetně příslušenství. Vibrační techniku, diamantové nástroje. Nabízíme kvalitní drcené kamenivo z vlastních lomů.

Reca spol. s r.o.

Velkoobchod spojovacího materiálu,nářadí.Dále prodáváme matice,vruty,nýty,závitové tyče,podložky,kolíky,hadicové spony,kotvy,hmoždinky,vrtáky aj.

Nářadí Veselý Brno s.r.o.

Prodej, servis, půjčovna elektrického ručního nářadí. Dodáváme vrtačky, brusky, pily, frézky, rozbrušovačky, průmyslové vysavače.

Karel Kaňák, s.r.o.

Balicí stroje-výroba výsekové nástroje .

Rohatec,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DSN Brno s.r.o.

Prodejna dřevoobráběcích strojů na ploše 500m2. Najdete zde formátovací pily, frézky, dlabačky, kolíkovačky, olepovačky, brusky, lis, CNC centra, použité stroje, nástroje FREUD, odsávání - SCM GROUP, MASTERWOOD, HOUFEK, BRIKLIS, STORI MANTEL, ACWORD.

Rousínov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

HANOL s.r.o.

Prodáváme elektrické ruční nářadí. Poskytujeme servis i půjčovnu. V naší nabídce najdete zahradní techniku i sekačky na trávu. Vše je možno objednat i přes přehledný on-line internetový obchod.

HARDMAN spol. s.r.o.

Nabízíme široký sortiment brusiva zahrnující brusné kotouče, technické kartáče, diamantové kotouče, brusné pilníky, brusná tělíska, leštící kotouče.