ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíPumpy a sací zařízení, čerpadla
×

Pumpy a sací zařízení, čerpadla - Firmy (Jihomoravský)

Ambrox s.r.o.

Nabízíme objemová a odstředivá čerpadla, vakuovou techniku, filtry a mixery.

Tapflo s.r.o.

Od návrhu přes výrobu čerpadel až po jejich dodávku a záruční, pozáruční servis. Výhradní distributor Johnson Pump a CP Pumpen pro CZ a SK. Vyrábíme membránová, odstředivá, zubová, hadicová, vřetenová čerpadla nebo piškotová čerpadla.

STUDNA SPRING s.r.o.

Prodej, opravy, servis čerpadel, ručních pump, domácích vodáren, tlakové nádoby, čerpadla ponorná, povrchová, kalová, drenážní, samonasávací, zahradní, do vrtů, studní a jímek.

Ivančice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KGF HYDRAULIKA s.r.o.

Zabývá se vývojem,výrobou a prodejem profesionálního hydraulického nářadí,především hydraulických válců,čerpadel a úplného příslušenství.

DISA v.o.s.

Nabídka prodeje čistící a filtrační techniky.

EMP s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem elektrických asynchronních motorů a elektročerpadel pro čerpání chladicích a mazacích emulzí.

Slavkov u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

GWZs.r.o.

Velkoobchodní prodej se zaměřením na kompletaci dodávek montážním firmám v oblasti čerpací techniky pro topné a solární systémy.

SPX Flow Technology s.r.o.

Společnost je poskytovatelem automatizační a informační technologie, systémů, softwarových řešení, služeb a konzultací pro globální průmyslová odvětví

Brno - Štýřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SIG - IMPEX s.r.o.

Prodej, opravy a servis čerpadel a čerpací techniky. Výroba kalových čerpadel SEPTIKUS. Nabízíme ponorná čerpadla do vrtů a studní, čerpadla kalová a drenážní, samonasávací, zahradní, bazénová a průmyslová, domácí vodárny, pumpy, tlakové nádoby