ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíPumpy a sací zařízení, čerpadla
×

Pumpy a sací zařízení, čerpadla - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Ambrox s.r.o.

Nabízíme objemová a odstředivá čerpadla, vakuovou techniku, filtry a mixery.

KGF HYDRAULIKA s.r.o.

Zabývá se vývojem,výrobou a prodejem profesionálního hydraulického nářadí,především hydraulických válců,čerpadel a úplného příslušenství.

DISA v.o.s.

Nabídka prodeje čistící a filtrační techniky.

GWZs.r.o.

Velkoobchodní prodej se zaměřením na kompletaci dodávek montážním firmám v oblasti čerpací techniky pro topné a solární systémy.

SPX Flow Technology s.r.o.

Společnost je poskytovatelem automatizační a informační technologie, systémů, softwarových řešení, služeb a konzultací pro globální průmyslová odvětví

Brno - Štýřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SIG - IMPEX s.r.o.

Prodej, opravy a servis čerpadel a čerpací techniky. Výroba kalových čerpadel SEPTIKUS. Nabízíme ponorná čerpadla do vrtů a studní, čerpadla kalová a drenážní, samonasávací, zahradní, bazénová a průmyslová, domácí vodárny, pumpy, tlakové nádoby

Ing. Ladislav Glovacz

Technologie vysokotlakého vodního paprsku

Brno - Slatina,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SERVIS PUMP, s.r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis čerpadel a čerpacích zařízení pro dům, zahradu a průmysl.

CAB minerals, s.r.o.

Nabízíme čerpadla na dopravu písků a štěrkopísků. Zabýváme se ekologickými technologiemi pro separaci, třídění a odvodnění přírodních kalů.

TALTECH s.r.o.

prodej a servis strojů a zařízení pro povrchovou úpravu

Staré Brno,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

T.A.D. Praha, s.r.o.

Naší doménou jsou vysokotlaké vstřikovací systémy nafty. Zajišťujeme prodej dílů na vstřikování nafty, řídící jednotky, systémy common rail, zapalovací svíčky, lambda sondy, stěrače, palivové filtry, aditiva do nafty, kalibrační naftu atd. Součástí poskytovaných služeb je diagnostika a opravy vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MIVALT, s.r.o.

Dovoz, prodej a servis kalových čerpadel, kompresorů, dmychadel, ventilů, biofiltrů. Distribuce strojírenských komponent použitelných v oblasti čištění odpadních vod.

Tapflo s.r.o.

Od návrhu přes výrobu čerpadel až po jejich dodávku a záruční, pozáruční servis. Výhradní distributor Johnson Pump a CP Pumpen pro CZ a SK. Vyrábíme membránová, odstředivá, zubová, hadicová, vřetenová čerpadla nebo piškotová čerpadla.

ČERPACÍ TECHNIKA s.r.o.

Hledáte kvalitní čerpadla české výroby? Čerpací technika s.r.o. je výrobcem českých ponorných kalových a vřetenových čerpadel. Promyšlená konstrukce a dlouhá životnost!