ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíŘízení technologických procesů
×

Řízení technologických procesů - Firmy (Česká republika)

MARIA VET, spol. s r.o.

Maria Vet je důležitou firmou na českém i slovenském trhu v uvedených oblastech, s dlouhou tradicí a zkušenostmi. Dodáváme pro veterinární lékaře, chovatele i státní správu. Zásobujeme distributorské firmy.

Praha 2 - Nusle,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

AC ENERGO, s.r.o.

Vývoj průmyslové elektroniky, vývoj měření a regulace. Vývoj software pro PLC i PC. Komplexní řízení technologií v oblastech: strojírenský průmysl, hutní průmysl, chemický průmysl, potravinářství, zdravotnictví...

Dolní Benešov,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Richard Paul

Jsme firma zajišťující dodávku i montáž automatiky (větrání schodišť, skleníků, řízení provozu strojů aj.). Jsme firma s bohatými zkušenostmi s hliníkovými fasádními a okenními systémy či světlíky.

Ing. Emil Drahoš

Naše firma se specializuje na konstrukci, výrobu a montáž dopravníků a dopravních systémů ve výrobě a logistických procesech. Zabýváme se také vývojem a výrobou jednoúčelových sériově nevyráběných zařízení dle požadavků zákazníků.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

LAVIMONT BRNO,a.s.

Zajišťujeme dodávky a montáž technologických zařízení pro energetický, chemický, petrochemický a ostatní průmysl.

Brno - Lesná,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

INOX technology, s.r.o.

Konstrukce a následná výroba strojů a přípravků pro průmysl,tvarové kontrolní formy-gauge,jednoúčelové stroje, bloky,svařovací přípravky,pájecí stojánky a baterie,zařízení na optickou kontrolu tvaru a polohy,CNC obrábění, soustružení a frézování.

Jablonec nad Nisou,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

Martin Sýs

Servis Průmyslových strojů v oboru elektronika, hydraulika, pneumatika, automatizace. SUN Hydraulik, Barksdale, Hydac, Bosch Rexroth. Modernizace strojů, řídící systémy strojů. Pneumatické systémy návrhy konstrukce,dokumentace. Bezpečnost strojů.

Hostinné,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Enkh-Amar Khash-Erdene

Prodej a zprostředkování technologie strojů pro zahraničí. Reality a finanční služby.

Roudnice nad Labem,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

ACNC s.r.o.

Společnost se zabývá servisem a programováním automatizačních linek pracujících s řídícími systémy Siemens a Mitsubishi. Naší doménou jsou pak zejména řídící systémy Sinumerik.

Hrádek nad Nisou,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

NOSCO s.r.o.

Nabízíme elektroprojekce Eplan, dodávky v oblasti průmyslové automatizace a MaR, bezpečnostní oplocení, zakázkový vývoj elektroniky včetně softwaru pro řídicí systémy. Specializujeme se na regulace topení. Zpracujeme kvalitní projektovou dokumentaci automatizovaných linek, jednoúčelových strojů či výrobních linek v automobilovém průmyslu.

Žďár nad Sázavou,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Qualitas Control, s.r.o.

Poskytujeme specializovaný kompletní servis dle přesně stanovených kritérií dodavatele přímo ve výrobním procesu či zpracovatelském postupu.

Louny,  Kraj: Ústecký
Stát: cz Česká republika Více...

Automa CZ s.r.o.

Výroba jednoúčelových a montážních strojů na zakázku. Automatizace výroby. Vývoj software pro jednoúčelové stroje. Na dodaná zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis. Obrábění kovů, hliníku a technických plastů.

Strakonice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

TORQUE s.r.o.

Výroba měřících a montážních zařízení.

Prostřední Nová Ves,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

Miloš Hejzlar

Specializujeme se na průmyslovou automatizaci. Zajišťujeme vývoj, výzkum a výrobu řídících automatů na danou aplikaci. Zabýváme se projektováním a výstavbou fotovoltaických elektráren. Nabízíme regulace podlahového topení a tepelná čerpadla.

Liberec I - Staré Město,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Žebrák,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...