ABC Českého HospodářstvíStroje a nářadíSoučásti a náhradní díly strojů
×

Součásti a náhradní díly strojů - Firmy (Česká republika)

ELEKTROPŘÍSTROJ s.r.o.

Výrobce a dodavatel spínacích přístrojů nízkého napětí. EPM vyrábí stykače, tepelná nadproudová relé, časová relé, vačkové spínače, ministykače a spouštěče motorů. Lisované díly, nástroje, formy - termoplasty, termosety, kovy; montujeme sestavy.

Praha 4 - Modřany,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

GRAMPELHUBER s.r.o.

Prodej gastronomického zařízení a strojů a poskytování poradenství.

Praha 8,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

KONEL s.r.o.

Nabízíme konektory pro průmysl a elektroniku včetně automobilních konektorů i relé

IngSoft Consult, s.r.o.

Dodáváme a konstruujeme nástroje pro strojírenskou výrobu, pro lisování, hřídele, ozubení a ozubená kola a strojní součásti.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SATTER CLEAN 2000 s.r.o.

Naše firma poskytuje zákazníkům komplexní podporu v oblasti čisticích a úklidových systémů. Zajišťujeme zejména prodej, půjčení a servis čisticí a úklidové techniky značky KÄRCHER. Kompletní sortiment včetně příslušenství. Vysokotlaké čističe, vysavače, parní čističe, mycí stroje, čističe koberců a také čisticí prostředky, autokosmetika, zahradní program. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vestec,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

NISAFORM s.r.o.

Konstrukce a výroba vstřikovacích forem pro lisování plastových dílů. Výroba slévárenských kovových modelů, strojních dílů i střižných nástrojů.

Liberec 30,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

VK LOŽISKA s.r.o.

Prodáváme ložiska IB, NSK, IKO, Timken, RHP, FAG, INA, SNR, NTN, CX, ZKL, ZVL, KOYO. Dodáme ložiska valivá, kluzná, automobilová, klimatizační, gufera, klínové řemeny, řetězy, lineární vedení, Loctite, kola, kladky, plastická maziva, oleje Quaker.

Police nad Metují,  Kraj: Královéhradecký
Stát: cz Česká republika Více...

VYSTRČIL s.r.o.

Vyrábíme bubnové motory (k pohonu dopravníků), poháněcí válce, pásové dopravníky. Nabízíme cykloidní převodovky, pohony. Dále klasické i CNC frézování, soustružení, dílenské montážní (kompletační) práce.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

David KUBELKA

Nabízím opravy stavebních strojů a hydraulických systémů. Zabývám se výrobou a opravami hydraulických válců, pístnic a hydraulických čerpadel.

Čečelice,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Z & Z Dřevohostice s.r.o.

Výroba, prodej a servis elektromotorů, převodovek, čerpadel a nářadí. Elektromotory Siemens, jeřábové elektromotory, elektropřevodovky. Záruční servis el. Motorů Siemens. Opravy nářadí Narex. Lisování dynamoplechů, vyvažování rotačních částí do 2t.

Dřevohostice,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

LIGRACO s.r.o.

Firma LIGRACO s.r.o je česká firma, která vznikla v roce 1998 a jejíž hlavní specializací je stříkací technika. Zajišťujeme pro Vás prodej, servis, dodávku náhradních dílů, konstrukční a poradenský servis, záruční a pozáruční servis, ev. kompletní mo

Liberec,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...

Slovácké strojírny, akciová společnost

Společnost podnikají ve strojírenském oboru. Většina produkce je směřována na export převážně do západní Evropy. Firma se spojila s MEP Slévárna, a.s., MEP Galvanovna, a.s., MEP POSTŘELMOV, a.s. a utvořila tak závody s podobnou činností.

Uherský Brod,  Kraj: Zlínský
Stát: cz Česká republika Více...

SILROC CZ, a.s.

ýroba produktů ze silikonu a polykarbonátu dle ISO 9001:2000 a silikonových brýlových sedýlek

Šumburk nad Desnou,  Kraj: Liberecký
Stát: cz Česká republika Více...