ABC Českého HospodářstvíTextil a obuvPotahové materiály
×

Potahové materiály - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

Vanda Brno - hotelový textil

Specializujeme se na šití hotelového a bytového textilu. Nabízíme kvalitní bavlněné ložní prádlo, froté ručníky a osušky, ubrusy, utěrky, chňapky, potahy na žehlicí prkna, prošívané deky a polštáře a další výrobky na zakázku. Vše zhotovujeme z kvalitních českých látek, které splňují přísné certifikáty kvality, a za příjemné ceny. Více informací najdete na našich stránkách. Těšíme se na vás!

Brno - Maloměřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Čalounictví - Marcela Grimová

Jsem živnostník z Brna zabývající se čalouněním nábytku a dalších interiérových prvků a autosedaček. Věnuji se současnému i historickému nábytku a provádím opravy čalounění i restaurování. Využívám přitom různé druhy materiálů a nabízím mnohaleté zkušenosti a profesionální výsledky. Pokud potřebujete kvalitní a nové čalounění nebo chcete vrátit starožitnému nábytku zpátky lesk – kontaktujte mě.

Brno - Dvorska,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

OTAKA s.r.o.

Výroba svařovaných autoplachet pro všechny typy vozidel, plachty na přívěsné vozíky a kryty.

Vladimír Skácel

Výroba suchých zipů standardních, s adhezí, nehořlavých, elastických, s extrémní pevností a navařovacích. Vyrábíme komplexní nabídku otevíratelných a

Brno - Bohunice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Markéta Široká

AUTOČALOUNĚNÍ, MOTOSEDADEL, TUNING ČALOUNĚNÍ - POTAHOVÁNÍ VOLANTŮ DO KŮŽE, ČALOUNĚNÍ PALUBNÍCH DESEK, POTAHOVÁNÍ A OPRAVY ŘADICÍCH PÁK VČETNĚ MANŽET.

Kalců s.r.o.

Zabýváme prodejem metrového textilu a galanterie.Látky prodáváme i velkoobchodně