ABC Českého HospodářstvíTextil a obuvPracovní a ochranné oděvy, uniformy
×

Pracovní a ochranné oděvy, uniformy - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

META Brno a.s.

Provádíme drobné ruční práce a výrobky z netkaných textilií. Výroba zkoušeček baterií. Šití dětského zboží.

BRNĚNSKÁ DRUTĚVA v.d.

Kartonové a papírové obaly-exkluzivní dárkové obaly,potahovaná kartonáž (dárkové kazety a krabičky),kartonáž hrubá

DIPO ZAKÁZKOVÉ PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Výroba a prodej zakázkových pracovních oděvů, doplňků a reklamních oděvů. Vyrábíme pracovní bundy, pláště, vesty, košile, trička, kalhoty dle požadavků na bezpečnost a funkčnost oděvů v daném odvětví.

DANDY spol. s r.o.

Vyrábíme kvalitní zakázkové pracovní oblečení, pracovní oděvy, montérky a gastro oděvy. Vyrobíme také logo (výšivka, flok a sítotisk), střihové šablony. Kalhoty, kraťasy, bunda, vesta, rondon, zástěra, kombinéza, tričko, textil. On-line prodej.

Šitbořice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ADAGMA s.r.o.

Internetový prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek.

GAROMA Plus, s.r.o.

Prodáváme letovací techniku Weller, JBC, Metcal - Oki, PACE, ERSA pájky a příslušenství. Dodáváme antistatické oděvy, ESD obalové materiály

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod. Více informací najdete na našich webových stránkách. Těšíme se na vás!

Michal Huráb

Prodej hardwaru, softwaru, spotřebního materiálu a elektroniky. Prodej nářadí, měřicí a svářecí techniky.

Marie Sklenáková

Nabízíme prac.oděvy,obuv,tech.materiál,atd.Na základě vašich požadavků vám zpracujeme cenovou nabídku vámi zadaných sortimentních položek zboží, které pravidelně nakupujete

Martin Tuček

Zakázková výroba volnočasového oblečení a doplňků. Nabídka košil, polokošil, mikin, triček, čepic i kšiltovek s výšivkami a potisky.

INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o.

Prodej ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek. Zakázkové šití nejen pracovních oděvů a lůžkovin. Prodej lůžkovin. Prodej reklamních předmětů.

GARA HT, spol. s.r.o.

Výroba a prodej aramidových a kevlarových tepelně odolných pracovních pomůcek např. rukavice, pláště, zástěry, kukly, rukávníky a kamaše. Prodej a distribuce kryogenních (až do - 160°C) ochranných pomůcek.