ABC Českého HospodářstvíTextil a obuvSlavnostní oděvy
×

Slavnostní oděvy - Firmy (Česká republika)

DREAM půjčovna svatebních šatů a doplňků

Nabízíme svatební šaty na míru, snubní prsteny, šaty pro družičky, šaty do tanečních, svatební podvazky, punčochové zboží, svatební závoj – vše pro výbavu nevěsty. Navrhujeme a vytváříme svatební oznámení. Dodáváme svatební ozdoby na auto. Provozujeme půjčovnu svatebních šatů.

Jiří Vlček

Jsme firma, která šije na zakázku různé druhy oblečení. Mezi oblečení, které šijeme patří halenky, košile dámské i pánské. Společenské šaty i šaty na volný den, kalhoty i dětské oblečení. Rovněž pracovní oděvy.

Kolinec,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

Iveta Váňová

Společenské šaty, šaty na maturitní plesy, šaty do tanečních nabízí modní salon ve Strakonicích.

Strakonice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiřina Šálová

Od roku 2003 máme výhradní zastoupení firmy M.B.Duber pro prodej svatebních šatů v České a Slovenské republice.
Tyto modely prodáváme svatebním salonům a zúčastňujeme se tuzemských i zahraničních kontraktačních výstav.

Slavičín,  Kraj: Zlínský
Stát: cz Česká republika Více...

Kostýmy karneval.cz

prodej a půjčovna kostýmů,masek,jejich služeb využívají i firmy

Těšetice,  Kraj: Olomoucký
Stát: cz Česká republika Více...

Marcela KUČEROVÁ

Nabízíme vám půjčování a prodej vybraných modelů svatebních, společenských a večerních šatů, kabátků, bolerek, závojů, doplňků - rukaviček, kabelek, podvazků, atd.Naší specialitou jsou exkluzivní, neobvyklé svatební šaty i šaty od italských návrhářů.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

perla Sposa, s.r.o.

Nabízíme profesionální spolupráci a poradenství při výběru svatebních a společenských šatů, doplňků, obuvi. Komplexní služby na nejprestižnějším místě v Moravskoslezském kraji, kterým je Avion Shopping Park Ostrava.

Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Kamila Petříková

Půjčování a prodej svatebních šatů do velikosti XXL. Pánské obleky a fraky. Společenské a plesové šaty. Velká nabídka dětského oblečení pro chlapce a děvčata. Svatební doplňky, bolerka,závoje,svatební oznámení, snubní prsteny.

MEDULKA s.r.o.

Svatební šaty půjčujeme a prodáváme, jsou vyšity ručně zdobenou výšivkou z perel a koralků . Látky jsou dovezeny z Itálie a Francie a vytvářejí krásu a jedinečnost dnešní moderní nevěsty. Svatební šaty půjčujeme vždy čisté a v perfektním stavu.

Praha 9 - Újezd nad Lesy,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Kamila Vodochodska

Módní návrhářka realizující luxusní svatební šaty, společenské modely na míru, módu do kanceláře i na denní nošení, originální golfové oblečení. Nabízí Vám proměnu vzhledu a image, péči o šatník, asistenci při nákupech. Realizuje reklamní promooděvy.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

REVISTAV, s.r.o.

Internetový obchod Gabriellashop nabízí plesové a společenské šaty vhodné na maturitní plesy, do divadla, ale také extravagantní oblečky na párty a jiné akce. Vyrábíme šaty v omezeném množství, převážně z materiálů dovezených z Itálie.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Vávrů

Sháníte šaty na ples? Nabízíme luxusní plesové, společenské, maturitní i svatební šaty přímo na Vaše míry! Dopřejte si luxusní šaty, které jen tak někdo nemá.

Žďár nad Sázavou,  Kraj: Vysočina
Stát: cz Česká republika Více...

Tereza Vančatová

V našem nově otevřeném salonu si mohou budoucí nevěsty vybrat ze širokého sortimentu svatebních šatů všech velikostí a různých typů. Stejně tak nabízíme velké množství společenských a plesových šatů.

Kladno,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

NUPTIA s.r.o.

V e-shopu svatebniobchudek.cz najdete vše pro dokonalou svatbu. Svatební šaty, svatební doplňky, dekorace, materiály pro tvoření, fotoalba a mnoho dalšího. Máme i kamenný obchůdek, poskytujeme dekorační servis.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...