ABC Českého HospodářstvíZdraví a péče o těloLékařské přístroje a pomůcky
×

Lékařské přístroje a pomůcky - Firmy (Jihomoravský)

ALBA -METAL s.r.o.

Provádíme rovnání, dělení, tvarování a svařování drátu převážně pro automobilový průmysl moderní CNC technologií.

Ladná,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

CHIRANA INJECTA CZ S.R.O.

Zdravotní technika

SAGITTA Ltd. spol. s r.o.

SAGITTA se od začátku své existence specializovala na dovoz kvalitního značkového optického zboží (brýlové obruby, sluneční brýle, lupy pro průmyslové použití, lupy.

BEVEL, s.r.o.

Dodáváme úkosovačky trubek a plechů, úkosovací nástroje, odjehlovačky včetně speciálních zařízení, technologií a nástrojů pro úkosování

ORTÉZA, s. r. o.

ORTÉZA s.r.o. pro Vás vyrábí ortopedicko-protetických pomůcky. Jedná se o trupové a končetinové ortézy s širokým rozsahem použití. Ortézy vyrábíme z kvalitních materiálů za použití moderních technologií v souladu s evropskou zdravotní normou.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Jan Hubený

Obchodního zastoupení společnosti MGF pro ČR a SR.Výrobce kompresorů s více jak 20 letou tradicí.Pro jejich spolehlivost, technickou úroveň, nízkou hlučnost, nenáročnou instalaci a údržbu společně s odpovídající cenou jsou velice žádané a oblíbené.

Brno - Černovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MUDr. Josef Válka

Nabízíme Vám komplexní diagnostiku organismu, analýzu Vašeho zdravotního stavu a přírodní léčbu, bez negativních vedlejších efektů.

Brno - Vinohrady,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jana Holásková

Pomoc při odvykání kouření metodou biorezonance pomocí přístroje Bicom. Bezbolestná metoda bez vedlejších účinků vhodná pro každého kuřáka.

Břeclav,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

ZZM, spol. s r.o

Nabízíme kompletní logistické služby pod značkou ZZM se zaměřením na skladování a přepravu léčiv, zdravotnického materiálu a veterinárních léčivých přípravků. Zajistíme převzetí zboží, jeho bezpečné uložení a dodání na určené místo. Naše sklady jsou absolutně nezávislé na veřejném elektrickém napájení. Disponujeme třemi chladícími jednotkami.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL je společnost zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zdravotnických přístrojů a zařízení pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, estetickou medicínu, gynekologii a další lékařské obory.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SIAD Czech spol. s r.o.

prodej speciálních plynů, plynů pro elektroniku a kalibračních směsí. Krátce poté bylo započato s prodejem technických plynů pro svařování a řezání kovů, potravinářství, chemický průmysl, metalurgii.

Rajhradice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KARDIO VS s.r.o.

Zdravotnická technika.

Kuřim,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...