ABC Českého HospodářstvíZdraví a péče o těloZdravotnická zařízení a instituce
×

Zdravotnická zařízení a instituce - Firmy (Brno-město)

Region: Všechny firmy > Česká republika > Jihomoravský > Brno-město

MIX, spol. s r.o.

Vyrábíme a navrhujeme nádrže, homogenizátory, sila na sypké hmoty, šnekové dopravníky, rotační turnikety, česle a vakuové rotační sušárny.

Brno - Lesná,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

MAMI centrum porodních asistentek

MAMI - Centrum porodních asistenek je místo, kde nacházejí pomoc, podporu, pohodu a povzbuzení ženy se svými nenarozenými i narozenými dětmi. Dveře jsou otevřeny také jejich blízkým.

Mgr. Martina Přichystalová

- psychologické poradenství, EFT terapie, online poradna, autopatie, meridiánová terapie, poklepová metoda
- řešíme Vaše úzkosti, strach psychické poruchy a potíže, deprese, nízké sebevědomí, závislosti, obezitu, sociální fobie, bolesti.

Bc. Blanka Roháčková

Umělecká agentura, dětské akce. Zdravotní cvičení kojenců a dospělých. Vzdělávání zdravotníků.

MUDr. Pavel Krejzlík - Exte, estetické centrum

Mezi naše hlavní služby patří laserové odstranění chrápání, titanové zubní implantáty - náhrada ztracených zubů, bělení zubů, ošetření v celkové anestesii, botox a kolagen - odstranění mimických vrásek a odstranění nadměrného pocení.

Miroslava Hanková

Zhotovování celkových, částečných a skeletových zubních náhrad, v krátkém časovém intervalu pro Brno a okolí. Odvoz otisků a hotových prací zajištěno.

Sorriso Dental s.r.o.

Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, estetická stomatologie, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.

Mgr. Kamila Vorlová

Rehabilitace Brno Vorlová – zaměřujeme se na prevenci a léčbu bolestí pohybového aparátu. Vždy tvoříme individuální léčebný program tzv. na tělo. Nabízíme poradenskou činnost, cvičení, měkké a mobilizační techniky, reflexní masáž.

Brno - Bystrc,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

DONASY, s.r.o.

Realizace projektů pro optimalizaci nákupních nákladů pro firmy. Veřejné zakázky a e-aukce na dodavatele pro energie, potraviny, služby a investice. Pořádání kurzů zaměřených na trénování paměti a rozvoj mentálních schopností.

Mgr. et Mgr. Lucie Foltová

Nabízím psychologické poradenství a psychoterapii. Pracuji s dospělými, ale i dospívajícími a dětmi; s jednotlivci, páry i rodinami.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Lucie Fialová

Společnost nabízí nutriční poradnu zabývající se redukcí hmotnosti, výživou těhotných a kojících maminek, léčebnou výživou a výživou při sportu.

Brno - Královo Pole,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...