ABC Českého HospodářstvíZemědělství
×

Zemědělství - Firmy

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů. Zajišťujeme výstavbu oplocení a plotů nebo zemní a demoliční práce.

Všetaty,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Dolany,  Kraj: Plzeňský
Stát: cz Česká republika Více...

TERESTRA s.r.o.

Specializujeme se na realizace střešních a vertikálních zahrad kompletně na klíč. Poskytujeme profesionální zahradnické služby od návrhu zahrady, výsadby, realizace závlahových systémů, pravidelné údržby a péče o stromy a mnoho dalšího. Provádíme rekonstrukce starých a zanedbaných zahrad. Dle Vašich požadavků dodáme rostlinné obrazy. Zajišťujeme přepravu sypkých hmot.

Vonoklasy,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Smečno,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Nemeton realizace spol. s r.o.

Jsme rodinná firma působící od roku 2010. Klientům nabízíme odborné služby počínaje návrhem designu zahrady, přes krajinné úpravy až po zahradní architekturu. S naším profesionálním týmem provádíme průzkum a posouzení stavu zahradního prostoru a zeleně. Vše zdokumentujeme, vytvoříme vizualizace a s Vámi na místě projednáme. Díky tomu vdechneme novou duši vaší zahradě a dalšímu veřejnému prostoru.

Příbram I,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

Ořech,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Royal Mayer

Soukromým osobám i firmám poskytujeme komplexní zahradnické práce a služby celoroční údržby zahrady, zeleně a trávníků. Zabýváme se navrhování a realizací zahrad přesně dle Vašich požadavků. Rekonstruujeme však i zanedbané a starší zahrady. Zajišťujeme zakládání a údržbu trávníků, terénní úpravy zahrad, řezy ovocných stromů, realizaci zahradních jezírek, výstavbu pergol a altánů, vertikutaci etc.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Likvidace odpadů Janovský a syn

Specializujeme se na likvidace odpadů a černých skládek. Zabezpečujeme pronájem kontejnerů pro likvidaci odpadů a dovoz nejrůznějšího stavebního materiálu. Provozujeme svozový dvůr na Praze 4. Zaměřujeme se také na úklid černých skládek a jsme schopni zajistit i následné zahradnické práce pro regeneraci místa.

Praha 4,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Aquasar - Ondrej Sarvaš

Společnost AQUASAR vám pomůže v boji proti tvrdé vodě. Domácí úpravna vody ANTICALC změkčí vodu, odstraní vodní kámen a prodlouží životnost spotřebičů. Přitom zachová ve vodě minerály potřebné pro lidské zdraví. Zařízení se snadno instaluje, nevyžaduje žádnou údržbu a vydrží několik desítek let.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Stát: cz Česká republika Více...

C&C Eko s.r.o.

Vyrábíme kvalitní agropelety ze sena, slámy, kukuřice a pšenice. Naše krmné granule (granulované seno, pšenice, kukuřice či jejich směsi) jsou stravitelnější a výživnější než běžná pšenice, kukuřice či seno; dřevní podestýlka má výborné absorpčními vlastnosti; ekologické palivo hřeje jako hnědé uhlí a obsahuje jen velmi málo popelovin. Velkoodběratelům nabízíme velkoobchodní ceny. Kontaktujte nás!

Mankovice,  Kraj: Moravskoslezský
Stát: cz Česká republika Více...

Art Florist s.r.o.

Nabízíme široký sortiment řezaných kytic pro nejrůznější příležitosti. V nabídce máme kytice dárkové, svatební i smuteční, prodáváme i dárkové koše. Zabýváme se rovněž aranžováním květin.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

Mratín,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Vladislav Schmidt

Nabízíme kompletní péči o vaši zahradu od vypracování projektu, přes jeho realizaci, až po následnou pravidelnou údržbu. Máme profesionální zaměstnance, kteří vám upraví zahradu, postaví pergolu a provzdušní trávník. Užívejte si krásné zahrady bez starostí. Co vše pro vás zajistíme se podívejte na našem webu Zahrady Šnek.

Praha 9 - Újezd nad Lesy,  Kraj: Hl. město Praha
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Zaspal

Specializujeme se na zakládání zahrad a okrasných jezírek. Provádíme instalaci zavlažovacího systému dle přání zákazníka. Rovněž se zabýváme úpravou jezírek a okolí a pravidelnou údržbou zahrad. Máte u nás možnost realizace zámkové dlažby. Taktéž vyrábíme pergoly, stání pro auta na zakázku. Pokládáme travní koberce a nabízíme možnost poradenství ohledně zahrad.

Rakovník,  Kraj: Středočeský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.