ABC Českého HospodářstvíZemědělství
×

Zemědělství - Firmy (Jihomoravský)

PŠTROSÍ FARMA

Nabízí exkurze s občerstvením, grilované steaky, klobásy, pštrosí produkty. Možnost nákupu v podnikové prodejně, catering, export do zahraničí.

Doubravice nad Svitavou,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

KAISLER s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce a služby převážně Brno a ČR: zahrady na klíč, návrh zahrad, realizace zahrad, střešní zahrady – zelené střechy, založení a výsev trávníku, trávníky a travní koberce, Silbersommer - Stříbrné léto, koupací.

BONAGRO a.s.

Provozujeme základní zemědělskou prvovýrobu a vyrábíme krmné směsi a dále nabízíme traktorové práce i skladování obilovin.

Blažovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

www.tosca.cz, s.r.o.

Provádíme návrhy a realizace interiérů a květinové dekorace. Prodáváme a půjčujeme dekorační textilie včetně potahových látek, kůže i usní.

Jiří Horáček1

Návrhy a realizace okrasných zahrad. Rekonstrukce zahrad, zakládání trávníků, zahradní jezírka, údržba soukromé a veřejné zeleně, prořezání a kácení stromů. Prodej okrasných dřevin, substrátů, kačírku, výsadba truhlíků a okrasných misek.

Slavkov u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jiří Vrbas

Internetový prodej kobercových trávníků. Realizujeme zahradní jezírka a vodní prvky, pergoly, kamenné zídky, cesty a další.

Blažovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...