ABC Českého HospodářstvíZemědělstvíKvětiny, rostliny
×

Květiny, rostliny - Firmy (Jihomoravský)

Art Florist s.r.o. – interiérové rostliny

Zeleň v kanceláři znamená svěžest, estetiku, zdraví a optimismus při Vaší práci. Dodáme solitérní rostliny, truhlíkovou zeleň, vestavné květníky, mechové stěny, živé paravány, dekorace na recepci, vánoční výzdobu i unikátní systém horizontálního a vertikálního ozelenění budov. Máte možnost koupě nebo pronájmu a oblíbíte si i náš pravidelný servis. Naše příroda do Vaší kanceláře.

FLORPLANT s. r. o.

Velkoobchod květin a floristických potřeb.

DRACO Brno, v.o.s.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej řezaných a hrnkových květin do maloobchodní sítě, rozvážíme po celé České republice. V prodejnách v Brně pro Vás naše floristky zajistí vazby kytic, svatební a smuteční vazby, aranžování interiérů, květinové aranžmá firem a institucí, tematické dekorace a další služby. Květiny lze objednávat také přes internet. Doručujeme po celém Jihomoravském kraji.

Brno - Žabovřesky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

SLUNEX spol. s r.o.

pokládka travních koberců, zakládání a údržba trávníku

Kulkus Slavomír

Květiny, rostliny Našich služeb doposud využilo mnoho zákazníků jak pro soukromé účely, tak i podnikatelů, hoteliérů, majitelů restaurací atd.
Palmy od nás potkáte nejen po celé ČR (Plzeň, Kladno, Beroun, Praha, Třeboň, České Budějovice, Kyjov, Zno

Klobouky,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

VONEKL s.r.o.

velkoobchod květin, zahradní skleník. Nabízíme potřeby pro květinářství a aranžéry. Aranžujeme květiny.

Pěstování

Pěstování rostlin, pěstování květin - aloe vera, kaktusy, bonsaie, pěstování zeleniny – brambory, rajčata, pěstování ovoce, pěstování stromů i marihuany a hub. Tipy pro zahradu, byliny, choroby a prevence vůči onemocnění, plody, prodej, sadba semen.

Květinka Lucie Králová

Květinářství Králová-široký sortimen řezaných a hrnkových rostlin. Kompletní květinový servis pro svatby, smuteční obřady, výzdoba společenských akcí, hotelů atd.Objednávky přes internet www.květiny-kralova.cz, nebo osobně na Trnkova 79, Brno-Líšeň.

Brno - Líšeň,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Milan Hloušek

Výroba a montáž dřevostaveb, altánů, pergol a přístřešků. Profesionální zavlažovací systémy Toro, Irritrol. Servis a realizace. Zavlažování zahrad RD, parků, sportovních ploch. Realizace zahrad, údržba firemní zeleně, úklid průmyslových areálů.

Markéta Kovářová

Květinářství v Brně zajišťující kompletní květinářský servis na svatby, promoce další oslavy. Nabízíme vázání kytic, prodej čerstvých řezaných i hrnkových květin, dárkové zboží, dekorace a květinářská pohotovost. Více o nás naleznete na webu.

Kateřina Cerovská

Prodejna květin, dekorací a floristických předmětů ve Vyškově.
Naším cílem je nabízet zákazníkům komplexní květinový servis na nejvyšší úrovni.
Dokážeme zrealizovat vše dle vašeho přání a představ.
Nabízíme osobní a profesionální přístup.

Vyškov,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Ing. Michal Hádlík

Velkoobchod se zaměřením na sušené květiny, plody, listy, trávy, dekorační spirály, organzy, stuhy, vánoční dekorace, jarní dekorace, velikonoční zboží, proutěné obaly, potřeby pro aranžéry. Celý sortiment si můžete zakoupit prostřednictvím e-shopu.

Velké Pavlovice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Eva Musilová

Dárkové kytice, svatební kytice, smuteční kytice, hrnkové květiny, sklo, keramika, umělé květiny, aranžmá z umělých květin

RADEK STODOLA

Certifikovaný BIO Mladý ječmen z USA.

Brno - Horní Heršpice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...

Jana Kocianová

Výroba a prodej aromatických svíček.

Řícmanice,  Kraj: Jihomoravský
Stát: cz Česká republika Více...